Родина — Образование без граници Образование без граници

0700 18 448на цената на 1 импулс

Училища в България Университети в Англия

Списък на училищата в България

2419 училище/а

Снимка Име на училище
 ПГЛП "Пенчо Славейков" ПГЛП "Пенчо Славейков" Силистра средно
1 ОУ "Васил Левски" 1 ОУ "Васил Левски" Вълчедръм основно
1 ОУ "Георги Бакалов" 1 ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора основно
1 ОУ "Иван Вазов" 1 ОУ "Иван Вазов" Свиленград основно
1 ОУ "Никола Йонков Вапцаров" 1 ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Берковица основно
1 ОУ "Никола Първанов" 1 ОУ "Никола Първанов" Лом основно
1 ОУ "Св. Климент Охридски" 1 ОУ "Св. Климент Охридски" Пазарджик основно
1 ОУ "Св. Климент Охридски" 1 ОУ "Св. Климент Охридски" Раднево основно
1 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" 1 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Гълъбово основно
1 ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" 1 ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Монтана основно
1 ОУ "Христо Ботев" 1 ОУ "Христо Ботев" Търговище основно
1 ОУ "Христо Смирненски" 1 ОУ "Христо Смирненски" Провадия основно
1 СОУ "Пенчо П. Славейков" 1 СОУ "Пенчо П. Славейков" София - град средно
10 ОУ  "Алеко Константинов" 10 ОУ "Алеко Константинов" Перник основно
10 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 10 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Стара Загора основно
10 СОУ  "Теодор Траянов" 10 СОУ "Теодор Траянов" София - град средно
100 ОУ "Найден Геров" 100 ОУ "Найден Геров" София - град основно
101 СОУ "Бачо Киро" 101 СОУ "Бачо Киро" София - град средно
102 ОУ "Панайот Волов" 102 ОУ "Панайот Волов" София - град основно
103 ОУ 103 ОУ София - град основно
104 ОУ "Захари Стоянов" 104 ОУ "Захари Стоянов" София - град основно
105 СОУ "Атанас Далчев" 105 СОУ "Атанас Далчев" София - град средно
106 ОУ "Григорий Цамблак" 106 ОУ "Григорий Цамблак" София - град основно
107 ОУ "Хан Kрум" 107 ОУ "Хан Kрум" София - град основно
108 СОУ "Никола Беловеждов" 108 СОУ "Никола Беловеждов" София - град средно
109 ОУ "Христо Смирненски" 109 ОУ "Христо Смирненски" София - град основно
11 ОУ "Душо Хаджидеков" 11 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив основно
11 ОУ "Елин Пелин" 11 ОУ "Елин Пелин" Перник основно
11 ОУ "Николай Лилиев" 11 ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора основно
11 ОУ "Свети Пимен Зографски" 11 ОУ "Свети Пимен Зографски" София - град основно
112 ОУ "Стоян Заимов" 112 ОУ "Стоян Заимов" София - град основно
113 СОУ "Сава Филаретов" 113 СОУ "Сава Филаретов" София - град средно
115 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" 115 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" София - град основно
116 ОУ "П. Хилендарски" 116 ОУ "П. Хилендарски" София - град основно
117 СОУ "Свети свети Кирил и Методий" 117 СОУ "Свети свети Кирил и Методий" София - град средно
118 СОУ  "Академик Людмил Стоянов" 118 СОУ "Академик Людмил Стоянов" София - град средно
119 СОУ "Академик Михаил Арнаудов" 119 СОУ "Академик Михаил Арнаудов" София - град средно
12 ОУ  "Васил Левски" 12 ОУ "Васил Левски" Перник основно
12 ОУ "Георги Гърбачев" 12 ОУ "Георги Гърбачев" Стара Загора основно
12 СОУ "Цар Иван Асен II" 12 СОУ "Цар Иван Асен II" София - град средно
120 ОУ "Георги Сава Раковски" 120 ОУ "Георги Сава Раковски" София - град основно
121 СОУ "Георги Измирлиев" 121 СОУ "Георги Измирлиев" София - град средно
122 ОУ "Николай Лилиев" 122 ОУ "Николай Лилиев" София - град основно
123 СОУ "Стефан Стамболов" 123 СОУ "Стефан Стамболов" София - град средно
124 ОУ "Васил Левски" 124 ОУ "Васил Левски" София - град основно
125 СОУ "Проф. Боян Пенев" с изучаване на чужди езици 125 СОУ "Проф. Боян Пенев" с изучаване на чужди езици София - град средно
126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров" 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров" София - град основно
127 СОУ „ Ив. Н. Денкоглу” 127 СОУ „ Ив. Н. Денкоглу” София - град средно
128 СОУ  "Алберт Айнщайн" 128 СОУ "Алберт Айнщайн" София - град средно
129 ОУ "Антим І" 129 ОУ "Антим І" София - град основно
13 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" 13 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Стара Загора основно
13 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 13 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Перник основно
13 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 13 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" София - град средно
130 СОУ "Стефан Караджа" 130 СОУ "Стефан Караджа" София - град средно
131 СОУ "Климент Аркадиевич Тимирязев" 131 СОУ "Климент Аркадиевич Тимирязев" София - град средно
132 СОУ "Ваня Войнова" 132 СОУ "Ваня Войнова" София - град средно
133 СОУ "А.С. Пушкин" с преподаване на руски и западни езици 133 СОУ "А.С. Пушкин" с преподаване на руски и западни езици София - град средно
134 СОУ "Димчо Дебелянов" 134 СОУ "Димчо Дебелянов" София - град
135 СОУ "Ян Амос Коменски" 135 СОУ "Ян Амос Коменски" София - град
136 ОУ "Любен Каравелов" 136 ОУ "Любен Каравелов" София - град основно
137 СОУ "Ангел Кънчев" 137 СОУ "Ангел Кънчев" София - град средно
138 СОУ "проф. Васил Златарски" 138 СОУ "проф. Васил Златарски" София - град
139 ОУ "Захарий Круша" 139 ОУ "Захарий Круша" София - град основно
14 СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" 14 СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" София - град средно
140 СОУ "Иван Богоров" София 140 СОУ "Иван Богоров" София София - град средно
141 ОУ "Народни будители" 141 ОУ "Народни будители" София - град основно
142 ОУ „Веселин Ханчев” с ранно чуждоеэиково обучение 142 ОУ „Веселин Ханчев” с ранно чуждоеэиково обучение София - град основно
143 ОУ "Георги Бенковски" 143 ОУ "Георги Бенковски" София - град основно
144 СОУ "Народни будители" 144 СОУ "Народни будители" София - град средно
145 СОУ " Симеон Радев " 145 СОУ " Симеон Радев " София - град средно
146 ОУ "Патриарх Евтимий" 146 ОУ "Патриарх Евтимий" София - град основно
147 Общинско Основно Училище 147 Общинско Основно Училище София - град основно
148 ОУ "Професор д-р Любомир Милетич" 148 ОУ "Професор д-р Любомир Милетич" София - град основно
149 СОУ "Иван Хаджийски" 149 СОУ "Иван Хаджийски" София - град средно
15 СОУ "Адам Мицкевич" 15 СОУ "Адам Мицкевич" София - град средно
150 ОУ "Цар Симеон Първи" 150 ОУ "Цар Симеон Първи" София - град основно
152 ОУ  "Св. св. Кирил и  Методий" 152 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" София - град основно
153 профилирана гимназия "Неофит Рилски" 153 профилирана гимназия "Неофит Рилски" София - град средно
155 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 155 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" София - град основно
156 ОУ "Васил Левски" кв.Кремиковци 156 ОУ "Васил Левски" кв.Кремиковци София - град основно
157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо" 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо" София - град средно
159 ОУ "Васил Левски" 159 ОУ "Васил Левски" София - град основно
16  ОУ "Райко Жинзифов" 16 ОУ "Райко Жинзифов" София - град основно
16 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" 16 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Перник основно
160 ОУ " Кирил и Методий" 160 ОУ " Кирил и Методий" София - град основно
162 ОУ "Отец Паисий" 162 ОУ "Отец Паисий" София - град основно
163 ОУ "Черноризец Храбър" 163 ОУ "Черноризец Храбър" София - град
164 ГПИЕ "Мигел де Сервантес" 164 ГПИЕ "Мигел де Сервантес" София - град средно
166 Спортно училище "Васил Левски" 166 Спортно училище "Васил Левски" София - град средно
17 СОУ "Дамян Груев" 17 СОУ "Дамян Груев" София - град средно
170 СОУ "Васил Левски" 170 СОУ "Васил Левски" София - град средно
171 ОУ  "Стоил Попов" 171 ОУ "Стоил Попов" София - град основно
172 ОУ "Христо Ботев" 172 ОУ "Христо Ботев" София - град основно
175 ОУ "Васил Левски" 175 ОУ "Васил Левски" София - град основно
176 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 176 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" София - град основно
177 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" 177 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" София - град основно
179 ОУ "Васил Левски" 179 ОУ "Васил Левски" София - град основно
18 СОУ "Уилям Гладстон" 18 СОУ "Уилям Гладстон" София - град средно
19 СОУ "Елин Пелин" 19 СОУ "Елин Пелин" София - град средно
191 ОУ "Отец Паисий" 191 ОУ "Отец Паисий" София - град основно
192 СОУ "Христо Ботев" 192 СОУ "Христо Ботев" София - град средно
199 ОУ "Свети Апостол Йоан Богослов" 199 ОУ "Свети Апостол Йоан Богослов" София - град основно
2 ОУ 2 ОУ Варна основно
2 ОУ "Д-р Петър Берон" 2 ОУ "Д-р Петър Берон" Шумен основно
2 ОУ "Иван Вазов" 2 ОУ "Иван Вазов" Вълчедръм основно
2 ОУ "Иван Вазов" 2 ОУ "Иван Вазов" Провадия основно
2 ОУ "Константин Фотинов" 2 ОУ "Константин Фотинов" Лом основно
2 ОУ "Никола Йонков Вапцаров" 2 ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Търговище основно
2 ОУ "Петко Рачов Славейков" 2 ОУ "Петко Рачов Славейков" Стара Загора основно
2 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" 2 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Раднево основно
2 ОУ "Стефан Пешев" 2 ОУ "Стефан Пешев" Севлиево основно
2 ОУ "Христо Ботев" 2 ОУ "Христо Ботев" Гълъбово основно
2 ОУ "Христо Смирненски" 2 ОУ "Христо Смирненски" Берковица основно
2 СОУ  "Неофит Бозвели" 2 СОУ "Неофит Бозвели" Варна средно
2 СОУ "Акад. Емилиян Станев" 2 СОУ "Акад. Емилиян Станев" София - град
2 СОУ "Никола Йонков Вапцаров" 2 СОУ "Никола Йонков Вапцаров" Монтана средно
2 СОУ "Професор Никола Маринов" 2 СОУ "Професор Никола Маринов" Търговище средно
20 ОУ "Тодор Минков" с ранно чуждоезиково обучение 20 ОУ "Тодор Минков" с ранно чуждоезиково обучение София - град основно
200 ОУ "Отец Паисий" 200 ОУ "Отец Паисий" София - град основно
201 СОУ "Св.св. Кирил и Методий" 201 СОУ "Св.св. Кирил и Методий" София - град средно
202 ОУ "Христо Ботев" - София 202 ОУ "Христо Ботев" - София София - град основно
21 СОУ "Христо Ботев" 21 СОУ "Христо Ботев" София - град
22 СОУ "Георги Стойков Раковски" 22 СОУ "Георги Стойков Раковски" София - град средно
23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри" 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри" София - град средно
24 СОУ "П. К. Яворов" 24 СОУ "П. К. Яворов" София - град средно
25 ОУ "Д-р Петър Берон" 25 ОУ "Д-р Петър Берон" София - град основно
26 СОУ Йордан Йовков 26 СОУ Йордан Йовков София - град средно
27 СОУ "Академик Георги Караславов" 27 СОУ "Академик Георги Караславов" София - град
28 СОУ "А. Константинов" 28 СОУ "А. Константинов" София - град средно
29 СОУ "Кузман Шапкарев" 29 СОУ "Кузман Шапкарев" София - град
3 ОУ "А. Кънчев" 3 ОУ "А. Кънчев" Варна основно
3 ОУ "Д-р П. Берон" 3 ОУ "Д-р П. Берон" Монтана основно
3 ОУ "Димитър Благоев" 3 ОУ "Димитър Благоев" Шумен основно
3 ОУ "Иван Вазов" 3 ОУ "Иван Вазов" Берковица основно
3 ОУ "Кольо Ганчев" 3 ОУ "Кольо Ганчев" Стара Загора основно
3 ОУ "Петко Рачов Славейков" 3 ОУ "Петко Рачов Славейков" Търговище основно
3 ОУ Св.св .Кирил и Методий 3 ОУ Св.св .Кирил и Методий основно
3 ПУ "Едуард Сеген" 3 ПУ "Едуард Сеген" София - град основно
3 Природоматематическа гимназия "Академик Методий Попов" 3 Природоматематическа гимназия "Академик Методий Попов" Варна средно
3 СОУ "Марин Дринов" 3 СОУ "Марин Дринов" София - град
3 СОУ "Отец Паисий" 3 СОУ "Отец Паисий" Лом средно
30 СОУ "Братя Миладинови" 30 СОУ "Братя Миладинови" София - град
31 СУЧЕМ "Иван Вазов" 31 СУЧЕМ "Иван Вазов" София - град средно
32 СОУ  "Свети Климент Охридски" 32 СОУ "Свети Климент Охридски" София - град средно
33 Езикова гимназия "Света София" 33 Езикова гимназия "Света София" София - град средно
33 ОУ "Санкт-Петербург" 33 ОУ "Санкт-Петербург" София - град основно
34 ОУ "Стою Шишков" 34 ОУ "Стою Шишков" София - град основно
35 СОУ "Добри Войников" 35 СОУ "Добри Войников" София - град средно
36 СОУ "Максим Горки" 36 СОУ "Максим Горки" София - град средно
37 СОУ "Райна Княгиня" 37 СОУ "Райна Княгиня" София - град средно
38 ОУ "Васил Априлов" 38 ОУ "Васил Априлов" София - град основно
39 СОУ "Петър Динеков" 39 СОУ "Петър Динеков" София - град средно
4  Езикова гимназия "Фредерик Жолио - Кюри" 4 Езикова гимназия "Фредерик Жолио - Кюри" Варна средно
4 ОУ  "Георги Сава Раковски" 4 ОУ "Георги Сава Раковски" Берковица основно
4 ОУ  "Иван Вазов" 4 ОУ "Иван Вазов" Търговище основно
4 ОУ "Джон Атанасов" 4 ОУ "Джон Атанасов" София - град основно
4 ОУ "Иван Вазов" 4 ОУ "Иван Вазов" Кочериново основно
4 ОУ "Иван Вазов" 4 ОУ "Иван Вазов" Монтана основно
4 ОУ "Кирил Христов" 4 ОУ "Кирил Христов" Стара Загора основно
4 ОУ "Христо Ботев" 4 ОУ "Христо Ботев" Лом основно
4 ПУ  "Проф. Димитър Кацаров" 4 ПУ "Проф. Димитър Кацаров" София - град основно
40 СОУ "Луи Пастьор" 40 СОУ "Луи Пастьор" София - град средно
41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" 41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" София - град основно
42 ОУ "Хаджи Димитър" 42 ОУ "Хаджи Димитър" София - град основно
43 ОУ "Христо Смирненски" 43 ОУ "Христо Смирненски" София - град основно
44 СОУ "Неофит Бозвели" 44 СОУ "Неофит Бозвели" София - град средно
45 ОУ "Димитър Талев" 45 ОУ "Димитър Талев" Пловдив основно
45 ОУ "Константин Величков" 45 ОУ "Константин Величков" София - град основно
46 ОУ "Константин Фотинов" 46 ОУ "Константин Фотинов" София - град основно
47 СОУ "Христо Г. Данов" 47 СОУ "Христо Г. Данов" София - град средно
48 ОУ "Йосиф Ковачев" 48 ОУ "Йосиф Ковачев" София - град основно
49 ОУ "Бенито Хуарес" 49 ОУ "Бенито Хуарес" София - град основно
5 ВСОУ "Пеньо Пенев" 5 ВСОУ "Пеньо Пенев" София - град средно
5 ОУ "Иван Вазов" 5 ОУ "Иван Вазов" София - град основно
5 ОУ "Митьо Станев" 5 ОУ "Митьо Станев" Стара Загора основно
5 ОУ "Христо Ботев" 5 ОУ "Христо Ботев" Кюстендил основно
5 ОУ "Юрий Гагарин" 5 ОУ "Юрий Гагарин" Смолян основно
5 СОУ "Петко Рачов Славейков" 5 СОУ "Петко Рачов Славейков" Перник средно
5 СОУ "Христо Ботев" 5 СОУ "Христо Ботев" Монтана средно
50 ОУ "Васил  Левски" 50 ОУ "Васил Левски" София - град основно
51 СОУ "Елисавета Багряна" 51 СОУ "Елисавета Багряна" София - град средно
52 ОУ "Цанко Церковски" 52 ОУ "Цанко Церковски" София - град основно
53 ОУ "Николай Хрелков" 53 ОУ "Николай Хрелков" София - град основно
54 СОУ "Св.Иван Рилски" 54 СОУ "Св.Иван Рилски" София - град средно
55 СОУ "Петко Каравелов" 55 СОУ "Петко Каравелов" София - град средно
56 СОУ "Професор Константин Иречек" 56 СОУ "Професор Константин Иречек" София - град
57 Спортно училище "Свети Наум Охридски" 57 Спортно училище "Свети Наум Охридски" София - град
58 ОУ "Сергей Румянцев" 58 ОУ "Сергей Румянцев" София - град основно
59 ОУ "Васил Левски" 59 ОУ "Васил Левски" София - град основно
6 ОУ " Иван Вазов" 6 ОУ " Иван Вазов" Габрово основно
6 ОУ "Граф Игнатиев" 6 ОУ "Граф Игнатиев" София - град основно
6 ОУ "Еньо Марковски" 6 ОУ "Еньо Марковски" Шумен основно
6 ОУ "Иван Вазов" 6 ОУ "Иван Вазов" Смолян основно
6 ОУ "Любен Каравелов" 6 ОУ "Любен Каравелов" Монтана основно
6 ОУ "Св. Никола" 6 ОУ "Св. Никола" Стара Загора основно
6 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" 6 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Кюстендил основно
6 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 6 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Перник средно
60 ОУ "Св.св.Кирил и Методий" 60 ОУ "Св.св.Кирил и Методий" София - град основно
61 ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" 61 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" София - град основно
62 ОУ "Христо Ботев" - София 62 ОУ "Христо Ботев" - София София - град основно
63 ОУ "Христо Ботев" 63 ОУ "Христо Ботев" София - град основно
64 ОУ  "Цар Симеон Велики" 64 ОУ "Цар Симеон Велики" София - град основно
65 ОУ "св.св. Кирил и Методий" 65 ОУ "св.св. Кирил и Методий" София - град основно
66 СОУ "Филип Станиславов" 66 СОУ "Филип Станиславов" София - град средно
67 ОУ "Васил Друмев" - гр. София 67 ОУ "Васил Друмев" - гр. София София - град основно
68 СОУ  “Академик Никола Обрешков“ 68 СОУ “Академик Никола Обрешков“ София - град средно
69 СОУ  "Дим. Маринов" 69 СОУ "Дим. Маринов" София - град
7 ОУ "Георги Сава Раковски" 7 ОУ "Георги Сава Раковски" Перник основно
7 ОУ "Ильо Войвода" 7 ОУ "Ильо Войвода" Кюстендил основно
7 ОУ "Митрополит Методий Кусев" 7 ОУ "Митрополит Методий Кусев" Стара Загора основно
7 ОУ "Христо Ботев" 7 ОУ "Христо Ботев" Пазарджик основно
7 СОУ "Найден Геров" 7 СОУ "Найден Геров" Варна основно
7 СОУ "Професор Доктор Асен Златаров" 7 СОУ "Професор Доктор Асен Златаров" Монтана средно
7 СОУ "Свети Седмочисленици" 7 СОУ "Свети Седмочисленици" София - град
70 ОУ "Свети Климент Охридски" 70 ОУ "Свети Климент Охридски" София - град основно
71 СОУ "Пейо Яворов" 71 СОУ "Пейо Яворов" София - град средно
72 ОУ "Христо Ботев" 72 ОУ "Христо Ботев" София - град основно
73 СОУ с преподаване на чужди езици "Владислав Граматик" 73 СОУ с преподаване на чужди езици "Владислав Граматик" София - град средно
74 СОУ "Гоце Делчев" - София 74 СОУ "Гоце Делчев" - София София - град средно
75 ОУ "Тодор Каблешков" 75 ОУ "Тодор Каблешков" София - град основно
76 ОУ "Уилям Сароян" 76 ОУ "Уилям Сароян" София - град основно
77 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 77 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" София - град основно
78 СОУ  "Христо Смирненски"  78 СОУ "Христо Смирненски" София - град средно
79 СОУ "Индира Ганди" 79 СОУ "Индира Ганди" София - град средно
8 ОУ "Кракра Пернишки" 8 ОУ "Кракра Пернишки" Перник основно
8 СОУ "Васил Левски" 8 СОУ "Васил Левски" София - град средно
8 СОУ "Отец Паисий" 8 СОУ "Отец Паисий" Монтана средно
8 СОУПЧЕ "Ал. С. Пушкин" 8 СОУПЧЕ "Ал. С. Пушкин" Варна средно
81 СОУ "Виктор Юго" 81 СОУ "Виктор Юго" София - град средно
82 ОУ "Васил Евстатиев Априлов" 82 ОУ "Васил Евстатиев Априлов" София - град основно
83 ОУ "Елин Пелин" 83 ОУ "Елин Пелин" София - град основно
84 ОУ "Васил Левски" 84 ОУ "Васил Левски" София - град основно
85 СОУ "Отец Паисий" 85 СОУ "Отец Паисий" София - град средно
86 ОУ  "Св. Климент Охридски" 86 ОУ "Св. Климент Охридски" София - град основно
88 СОУ "Димитър Попниколов" 88 СОУ "Димитър Попниколов" София - град средно
89 ОУ "Д-р Христо Стамболски" 89 ОУ "Д-р Христо Стамболски" София - град основно
9 ОУ "Веселин Ханчев" 9 ОУ "Веселин Ханчев" Стара Загора основно
9 ОУ "Панайот Волов" 9 ОУ "Панайот Волов" Шумен основно
9 ОУ "Темелко Ненков" 9 ОУ "Темелко Ненков" Перник основно
9 СОУ "Йордан Радичков" 9 СОУ "Йордан Радичков" Монтана средно
9 Френска езикова гимназия 9 Френска езикова гимназия София - град средно
90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин" 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин" София - град средно
91 НЕГ - Немска езикова гимназия "Проф. Константин Гълъбов" 91 НЕГ - Немска езикова гимназия "Проф. Константин Гълъбов" София - град средно
92 Основно училище "Димитър Талев" 92 Основно училище "Димитър Талев" София - град основно
93 СОУ "Александър Теодоров - Балан" 93 СОУ "Александър Теодоров - Балан" София - град средно
94 СОУ Димитър Страшимиров 94 СОУ Димитър Страшимиров София - град средно
95 СОУ "Проф. Иван Шишманов" 95 СОУ "Проф. Иван Шишманов" София - град средно
96 СОУ с изучаване на чужди езици "Лев Николаевич Толстой" 96 СОУ с изучаване на чужди езици "Лев Николаевич Толстой" София - град средно
97 СОУ "Братя Миладинови" 97 СОУ "Братя Миладинови" София - град средно
98 Начално училище "Св. св. Кирил и Методий" 98 Начално училище "Св. св. Кирил и Методий" София - град основно
99 ОБУ "Проф. Василка Томова" 99 ОБУ "Проф. Василка Томова" София - град основно
City University City University Правец висше
Cпортно училище "Георги Бенковски" Cпортно училище "Георги Бенковски" Варна средно
I ОУ "Кочо Мавродиев" I ОУ "Кочо Мавродиев" Петрич основно
I ОУ "Св. Кл. Охридски" I ОУ "Св. Кл. Охридски" Сандански основно
I ОУ "Св. св. К. и Методий" I ОУ "Св. св. К. и Методий" Гоце Делчев основно
II ОУ " Димитър Благоев" II ОУ " Димитър Благоев" Благоевград основно
II ОУ "Гоце Делчев" II ОУ "Гоце Делчев" Гоце Делчев основно
II ОУ "Хр. Смирненски" II ОУ "Хр. Смирненски" Сандански основно
II СОУ "Н. Й. Вапцаров" II СОУ "Н. Й. Вапцаров" Петрич средно
III ОУ  "Г. Делчев" III ОУ "Г. Делчев" Петрич основно
III ОУ  "Димитър Талев" III ОУ "Димитър Талев" Благоевград основно
III ОУ "Бр. Миладинови" III ОУ "Бр. Миладинови" Гоце Делчев основно
III ОУ "Хр. Ботев" III ОУ "Хр. Ботев" Сандански основно
IV ОУ  "Д. Дебелянов" IV ОУ "Д. Дебелянов" Благоевград основно
IV ОУ  "Хр. Смирненски" IV ОУ "Хр. Смирненски" Петрич основно
IV ОУ "Св.св.Козма и Дамян" IV ОУ "Св.св.Козма и Дамян" Сандански основно
IV Сменно-вечерна гимназия "Отец Паисий" IV Сменно-вечерна гимназия "Отец Паисий" София - град средно
IX ОУ "П. К. Яворов" IX ОУ "П. К. Яворов" Благоевград основно
International University College International University College София - град висше
Oсновно училище"Христо Ботев" Oсновно училище"Христо Ботев" Бойчиновци основно
V СОУ "Георги Измирлиев" V СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград средно
VI СОУ "Иван Вазов" VI СОУ "Иван Вазов" Благоевград средно
VII СОУ "Кузман Шапкарев"" VII СОУ "Кузман Шапкарев"" Благоевград средно
VIII СОУ "Арсени Костенцев" VIII СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград средно
XI ОУ "Хр. Ботев" XI ОУ "Хр. Ботев" Благоевград основно
І ОУ І ОУ Варна основно
Аграрен университет - Пловдив Аграрен университет - Пловдив Пловдив висше
Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство Пловдив висше
Академия на МВР Академия на МВР София - град висше
Американски колеж в София Американски колеж в София София - град средно
Американски университет в България Американски университет в България Благоевград висше
Английска гимназия "Гео Милев" Английска гимназия "Гео Милев" Русе средно
Бургаски свободен университет Бургаски свободен университет Бургас висше
Варненска морска гимназия "Свети Николай Чудотворец" Варненска морска гимназия "Свети Николай Чудотворец" Варна средно
Варненска търговска гимназия "Георги Стойков Раковски" Варненска търговска гимназия "Георги Стойков Раковски" Варна средно
Варненски свободен университет „Черноризец Храбър” Варненски свободен университет „Черноризец Храбър” Варна висше
Великотърновски университет Св.Св.Кирил и Методий Великотърновски университет Св.Св.Кирил и Методий Велико Търново висше
Вечерна гимназия "Захари Стоянов" Вечерна гимназия "Захари Стоянов" Бургас средно
Вечерна гимназия "Христо Смирненски" Вечерна гимназия "Христо Смирненски" Пловдив средно
Вечерна гимназия - Сандански Вечерна гимназия - Сандански Сандански средно
Вечерно СОУ "Захари Стоянов" Вечерно СОУ "Захари Стоянов" Стара Загора средно
Висше военновъздушно училище "Г.Бенковски" Висше военновъздушно училище "Г.Бенковски" Долна Митрополия висше
Висше военноморско училище “Н. Й. Вапцаров” Висше военноморско училище “Н. Й. Вапцаров” Варна висше
Висше строително училище "Любен Каравелов" Висше строително училище "Любен Каравелов" София - град висше
Висше транспортно училище "Тодор Каблешков" Висше транспортно училище "Тодор Каблешков" София - град висше
Висше училище по застраховане и финанси Висше училище по застраховане и финанси София - град висше
Военна академия - Г. С. Раковски Военна академия - Г. С. Раковски София - град висше
Втора английска езикова гимназия "Томас Джеферсън" Втора английска езикова гимназия "Томас Джеферсън" София - град средно
Възпитателно училище интернат "Свети Свети Кирил и Методий" Възпитателно училище интернат "Свети Свети Кирил и Методий" Дряново средно
Г "Васил Левски" Г "Васил Левски" Ямбол средно
Г "Свети Климент Охрдски" Г "Свети Климент Охрдски" Елхово средно
ГПАЕ "Гео Милев" ГПАЕ "Гео Милев" Бургас средно
ГПЗЕ "Захарий Стоянов" ГПЗЕ "Захарий Стоянов" Сливен средно
ГПНЕ "Гьоте" ГПНЕ "Гьоте" Бургас средно
ГПУ  "Софроний Врачански" ГПУ "Софроний Врачански" Силистра средно
ГПЧЕ "“Васил Карагьозов” " ГПЧЕ "“Васил Карагьозов” " Ямбол средно
ГПЧЕ "Иван Вазов" ГПЧЕ "Иван Вазов" Смолян средно
ГРЕ  "Г. С. Раковски" ГРЕ "Г. С. Раковски" Бургас средно
ГЧЕ "В. Левски" ГЧЕ "В. Левски" Бургас средно
Гимназия "Академик Петко Стайнов" Гимназия "Академик Петко Стайнов" Казанлък средно
Гимназия "Васил Левски" Гимназия "Васил Левски" Исперих средно
Гимназия "Д-р Иван Панов" Гимназия "Д-р Иван Панов" Берковица средно
Гимназия "Димитър Маринов" Гимназия "Димитър Маринов" Вълчедръм средно
Гимназия "Иван Сергеевич Аксаков" Гимназия "Иван Сергеевич Аксаков" Пазарджик средно
Гимназия "Неофит Рилски" Гимназия "Неофит Рилски" Кюстендил средно
Гимназия "П. К. Яворов" Гимназия "П. К. Яворов" Петрич средно
Гимназия "Симеон Велчев" Гимназия "Симеон Велчев" Омуртаг средно
Гимназия "Христо Ботев" Гимназия "Христо Ботев" Стара Загора средно
Гимназия "Христо Ботев" Гимназия "Христо Ботев" Дупница средно
Гимназия "Христо Ботев" Гимназия "Христо Ботев" Попово средно
Гимназия "Яне Сандански" Гимназия "Яне Сандански" Сандански средно
Гимназия за чужди езици "Екзарх Йосиф I" Гимназия за чужди езици "Екзарх Йосиф I" Ловеч средно
Гимназия с преподаване на чужди езици Гимназия с преподаване на чужди езици средно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Екзарх Йосиф" Гимназия с преподаване на чужди езици "Екзарх Йосиф" Разград средно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Екзарх Йосиф" Гимназия с преподаване на чужди езици "Екзарх Йосиф" Разград средно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Йоан Екзарх" Гимназия с преподаване на чужди езици "Йоан Екзарх" Варна средно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Йордан Радичков" Гимназия с преподаване на чужди езици "Йордан Радичков" Видин основно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Никола Йонков Вапцаров" Гимназия с преподаване на чужди езици "Никола Йонков Вапцаров" Шумен средно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Петър Богдан" Гимназия с преподаване на чужди езици "Петър Богдан" Монтана средно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Проф. д-р Асен Златаров" Гимназия с преподаване на чужди езици "Проф. д-р Асен Златаров" Хасково средно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Ромен Ролан" Гимназия с преподаване на чужди езици "Ромен Ролан" Стара Загора средно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Симеон Радев" Гимназия с преподаване на чужди езици "Симеон Радев" Перник средно
Гимназия с преподаване на чужди езици "Христо Ботев" Гимназия с преподаване на чужди езици "Христо Ботев" Кърджали средно
Гимназия с хуманитарен профил "Св. Св. Кирил и Методий" Гимназия с хуманитарен профил "Св. Св. Кирил и Методий" Пловдив средно
Държавна търговска гимназия "Димитър Хадживасилев" Държавна търговска гимназия "Димитър Хадживасилев" Свищов средно
Държавна финансово-стопанска гимназия "Интелект" Държавна финансово-стопанска гимназия "Интелект" Плевен средно
Държавно основно училище "Васил Левски" Държавно основно училище "Васил Левски" Крумовград основно
ЕГ "Акад. Людмил Стоянов" ЕГ "Акад. Людмил Стоянов" Благоевград средно
ЕГ "Пейо Яворов" ЕГ "Пейо Яворов" Силистра средно
Езикова гимназия "Бертолт Брехт" Езикова гимназия "Бертолт Брехт" Пазарджик средно
Езикова гимназия "Гео Милев" Езикова гимназия "Гео Милев" Добрич средно
Езикова гимназия "Д-р Иван Богоров" Езикова гимназия "Д-р Иван Богоров" Димитровград средно
Езикова гимназия "Д-р Петър Берон" Езикова гимназия "Д-р Петър Берон" Кюстендил средно
Езикова гимназия "Иван Вазов" Езикова гимназия "Иван Вазов" Пловдив средно
Езикова гимназия "Йоан Екзарх" Езикова гимназия "Йоан Екзарх" Враца средно
Езикова гимназия "Пловдив" Езикова гимназия "Пловдив" Пловдив средно
Езикова гимназия "Проф. д-р Асен Златаров" Езикова гимназия "Проф. д-р Асен Златаров" Велико Търново средно
Земеделска професионална гимназия "Климент Тимирязев" Земеделска професионална гимназия "Климент Тимирязев" Сандански средно
Икономически университет Варна Икономически университет Варна Варна висше
Колеж "Телематика" Колеж "Телематика" Стара Загора висше
Колеж по туризъм при Икономически университет – Варна Колеж по туризъм при Икономически университет – Варна Варна висше
Лесотехническа професионална гимназия Лесотехническа професионална гимназия Берковица средно
Лесотехнически университет Лесотехнически университет София - град висше
МГ "Атанас Радев" МГ "Атанас Радев" Ямбол средно
Математическа гимназия "Баба Тонка" Математическа гимназия "Баба Тонка" Русе средно
Математическа гимназия "Гео Милев" Математическа гимназия "Гео Милев" Плевен средно
Математическа гимназия "Д-р Петър Берон" Математическа гимназия "Д-р Петър Берон" Варна средно
Математическа гимназия „Константин Величков” Математическа гимназия „Константин Величков” Пазарджик средно
Медицински университет - Плевен Медицински университет - Плевен Плевен висше
Медицински университет - Пловдив Медицински университет - Пловдив Пловдив висше
Медицински университет - София Медицински университет - София София - град висше
Медицински университет “Проф. Д-р Параскев Стоянов” – Варна Медицински университет “Проф. Д-р Параскев Стоянов” – Варна Варна висше
Международно Висше Бизнес Училище Международно Висше Бизнес Училище Ботевград висше
Минно-геоложки университет “Св. Иван Рилски” Минно-геоложки университет “Св. Иван Рилски” София - град висше
Московски държавен индустриален университет Московски държавен индустриален университет София - град висше
НАТФИЗ “Кръстьо Сарафов” НАТФИЗ “Кръстьо Сарафов” София - град висше
НГ за сценични и екранни изкуства НГ за сценични и екранни изкуства Пловдив средно
НПГПТО "М. В. Ломоносов" НПГПТО "М. В. Ломоносов" София - град средно
НСОУ "София" НСОУ "София" София - град средно
НУ  "Христо Ботев" НУ "Христо Ботев" Бяла Слатина основно
НУ  "Христо Ботев" НУ "Христо Ботев" Провадия основно
НУ  "Христо Смирненски" НУ "Христо Смирненски" Бяла Слатина основно
НУ  "Цани Гинчев" НУ "Цани Гинчев" Бяла Слатина основно
НУ "Васил Левски" НУ "Васил Левски" Белоградчик основно
НУ "Иван Вазов" НУ "Иван Вазов" основно
НУ "Иларион Макариополски" НУ "Иларион Макариополски" основно
НУ "Никола Козлев" НУ "Никола Козлев" основно
НУ "Петко Р. Славейков" НУ "Петко Р. Славейков" Белица основно
НУ "Петко Рачев Славейков" НУ "Петко Рачев Славейков" основно
НУ "Св. Св. Кирил и Методий" НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Сандански основно
НУ "Св.Паисий Хилендарски" НУ "Св.Паисий Хилендарски" Банско основно
НУ "Св.Св.Кирил и Методий" НУ "Св.Св.Кирил и Методий" Разлог основно
НУ "Тодор Лука Лефтеров" НУ "Тодор Лука Лефтеров" основно
НУ "Христо Ботев" НУ "Христо Ботев" основно
НУ "Цани Гинчев" НУ "Цани Гинчев" основно
НУ "Яне Сандански" НУ "Яне Сандански" Разлог основно
НУМТИ "Добрин Петков" НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив средно
НУФИ "Филип Кутев" НУФИ "Филип Кутев" Котел средно
НУФИ "Широка лъка" НУФИ "Широка лъка" Смолян средно
НХГ  "Цанко Лавренов" НХГ "Цанко Лавренов" Пловдив средно
НХГ "Димитър Добрович" НХГ "Димитър Добрович" Сливен средно
НХГ "Св.Св. Кирил и Методий" НХГ "Св.Св. Кирил и Методий" Благоевград средно
Национален Военен Университет "Васил Левски" Национален Военен Университет "Васил Левски" Велико Търново висше
Национален учебен комплекс по култура с лицей за изучаване на италиански език и култура с участието на Република Италия Национален учебен комплекс по култура с лицей за изучаване на италиански език и култура с участието на Република Италия София - град средно
Национална Априловска гимназия Национална Априловска гимназия Габрово средно
Национална гимназия за древни езици и култури "Константин Кирил Философ" Национална гимназия за древни езици и култури "Константин Кирил Философ" София - град средно
Национална гимназия за приложни изкуства "Свети Лука" Национална гимназия за приложни изкуства "Свети Лука" София - град средно
Национална гимназия за приложни изкуства "Тревненска школа" Национална гимназия за приложни изкуства "Тревненска школа" Трявна средно
Национална гимназия за хуманитарни науки и изкуства "Константин Преславски" Национална гимназия за хуманитарни науки и изкуства "Константин Преславски" Варна средно
Национална гимназия по пластични изкуства и дизайн "Академик Дечко Узунов" Национална гимназия по пластични изкуства и дизайн "Академик Дечко Узунов" Казанлък средно
Национална музикална академия “Проф. Панчо Владигеров” Национална музикална академия “Проф. Панчо Владигеров” София - град висше
Национална природо-математическа гимназия "Академик Любомир Чакалов" Национална природо-математическа гимназия "Академик Любомир Чакалов" София - град средно
Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография София - град средно
Национална спортна академия "Васил Левски" Национална спортна академия "Васил Левски" София - град висше
Национална търговска гимназия Национална търговска гимназия Пловдив средно
Национална търговско - банкова гимназия Национална търговско - банкова гимназия София - град средно
Национална финансово - стопанска гимназия Национална финансово - стопанска гимназия София - град средно
Национална художествена академия Национална художествена академия София - град висше
Национално музикално училище "Любомир Пипков" Национално музикално училище "Любомир Пипков" София - град средно
Национално училище за изящни изкуства "Илия Петров" Национално училище за изящни изкуства "Илия Петров" София - град средно
Национално училище за музикални и сценични изкуства "Христина Морфова" Национално училище за музикални и сценични изкуства "Христина Морфова" Стара Загора средно
Национално училище за танцово изкуство Национално училище за танцово изкуство София - град средно
Национално училище по изкуствата "Добри Христов" Национално училище по изкуствата "Добри Христов" Варна средно
Национално училище по изкуствата "Панайот Пипков" Национално училище по изкуствата "Панайот Пипков" Плевен средно
Национално училище по изкуствата "Проф. Веселин Стоянов" Национално училище по изкуствата "Проф. Веселин Стоянов" Русе средно
Начално училище " Братя Миладинови" Начално училище " Братя Миладинови" Камено основно
Начално училище "Васил Левски" Начално училище "Васил Левски" Варна основно
Неврокопска професионална гимназия "Димитър Талев" Неврокопска професионална гимназия "Димитър Талев" Гоце Делчев средно
Нов Български Университет Нов Български Университет София - град висше
ОМГ "Академик Кирил Попов" ОМГ "Академик Кирил Попов" Пловдив средно
ОПУ "Отец Паисий" ОПУ "Отец Паисий" Благоевград средно
ОСУ  "Дръстър"  ОСУ "Дръстър" Силистра средно
ОУ   " Христо Ботев "  ОУ " Христо Ботев " Силистра основно
ОУ   "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Алфатар основно
ОУ  " Йордан Йовков" ОУ " Йордан Йовков" Руен основно
ОУ  " Св. Св. Кирил и Методий" ОУ " Св. Св. Кирил и Методий" Руен основно
ОУ  "Антон Страшимиров" ОУ "Антон Страшимиров" Плевен основно
ОУ  "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Дупница основно
ОУ  "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Търговище основно
ОУ  "Владимир Минчев" ОУ "Владимир Минчев" Бойчиновци основно
ОУ  "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Омуртаг основно
ОУ  "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Поморие основно
ОУ  "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Търговище основно
ОУ  "Драган Манчов" ОУ "Драган Манчов" Пловдив основно
ОУ  "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Руен основно
ОУ  "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Радомир основно
ОУ  "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Главиница основно
ОУ  "Йордан Йовков ОУ "Йордан Йовков Добрич основно
ОУ  "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" Генерал Тошево основно
ОУ  "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" Ямбол основно
ОУ  "Кочо Честеменски" ОУ "Кочо Честеменски" Пловдив основно
ОУ  "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Добрич основно
ОУ  "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Септември основно
ОУ  "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Главиница основно
ОУ  "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Смолян основно
ОУ  "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Силистра основно
ОУ  "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" основно
ОУ  "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Асеновград основно
ОУ  "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" основно
ОУ  "Паисий Хилендарски" ОУ "Паисий Хилендарски" основно
ОУ  "Панайот Волов" ОУ "Панайот Волов" Пловдив основно
ОУ  "Пейо Крачолов Яворов" ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Добрич основно
ОУ  "Пейо Крачолов Яворов" ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Брусарци основно
ОУ  "Професор Марин Дринов" ОУ "Професор Марин Дринов" Панагюрище основно
ОУ  "Райно Попович" ОУ "Райно Попович" Карлово основно
ОУ  "Св св Кирил и Методий" ОУ "Св св Кирил и Методий" Средец основно
ОУ  "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" основно
ОУ  "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Криводол основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Брезово основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Кърджали основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Кърджали основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Кърджали основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Кърджали основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Момчилград основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карлово основно
ОУ  "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Силистра основно
ОУ  "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" основно
ОУ  "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Силистра основно
ОУ  "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" основно
ОУ  "Св.св.Кирил и Методий" ОУ "Св.св.Кирил и Методий" Поморие основно
ОУ  "Св.св.Кирил и Методий" ОУ "Св.св.Кирил и Методий" Дулово основно
ОУ  "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски"
ОУ  "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" основно
ОУ  "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" Попово основно
ОУ  "Свети Паисий Хилендарски" ОУ "Свети Паисий Хилендарски" Поморие основно
ОУ  "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Димово основно
ОУ  "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" Варна основно
ОУ  "Свети свети Кирил и Методий"  ОУ "Свети свети Кирил и Методий" Тутракан основно
ОУ  "Свети, Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети, Свети Кирил и Методий" основно
ОУ  "Светлина" ОУ "Светлина" Айтос основно
ОУ  "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Калофер основно
ОУ  "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ  "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ  "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ  "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ  "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ  "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ  "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ  "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Раковски основно
ОУ  "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Карнобат основно
ОУ  "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Варна основно
ОУ  "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" основно
ОУ  "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Дулово основно
ОУ  "Цанко Церковски" ОУ "Цанко Церковски" основно
ОУ  "Цар Симеон І" ОУ "Цар Симеон І" Варна основно
ОУ  "Черноризец Храбър" ОУ "Черноризец Храбър" Варна основно
ОУ  ,,Христо Ботев" ОУ ,,Христо Ботев" Варна основно
ОУ  село Богданица ОУ село Богданица Садово основно
ОУ " Алеко Константинов" ОУ " Алеко Константинов" Руен основно
ОУ " Васил Левски " ОУ " Васил Левски " Несебър основно
ОУ " Васил Левски" ОУ " Васил Левски" основно
ОУ " Д-р Петър Берон" ОУ " Д-р Петър Берон" Руен основно
ОУ " Елин Пелин" ОУ " Елин Пелин" Поморие основно
ОУ " П.К. Яворов" ОУ " П.К. Яворов" Гърмен основно
ОУ " Реджеб Кюпчю" ОУ " Реджеб Кюпчю" Руен основно
ОУ " Христо Г. Данов" ОУ " Христо Г. Данов" Карлово основно
ОУ "20 Април" ОУ "20 Април" Хисаря основно
ОУ "20 април" ОУ "20 април" Панагюрище основно
ОУ "Академик Михаил Димитров" ОУ "Академик Михаил Димитров" основно
ОУ "Алеко Константинов" ОУ "Алеко Константинов" Червен бряг основно
ОУ "Алеко Константинов" ОУ "Алеко Константинов" Русе основно
ОУ "Алеко Константинов" ОУ "Алеко Константинов" основно
ОУ "Алеко Константинов" ОУ "Алеко Константинов" Димитровград основно
ОУ "Алеко Константинов" ОУ "Алеко Константинов" Опака основно
ОУ "Алеко Константинов" ОУ "Алеко Константинов" Пловдив основно
ОУ "Ангел Кънчев" ОУ "Ангел Кънчев" Русе основно
ОУ "Ангел Кънчев" ОУ "Ангел Кънчев" Асеновград основно
ОУ "Антон Попов" ОУ "Антон Попов" Петрич основно
ОУ "Антон Семьонович Макаренко" ОУ "Антон Семьонович Макаренко" Ардино основно
ОУ "Антон Семьонович Макаренко" ОУ "Антон Семьонович Макаренко" Ардино основно
ОУ "Антон Симеонович Макаренко" ОУ "Антон Симеонович Макаренко" Руен основно
ОУ "Антон Страшимиров" ОУ "Антон Страшимиров" Бургас основно
ОУ "Антон Страшимиров" ОУ "Антон Страшимиров" Казанлък основно
ОУ "Антон Страшимиров" ОУ "Антон Страшимиров" Средец основно
ОУ "Антон Страшимиров" ОУ "Антон Страшимиров" Варна основно
ОУ "Антон Страшимиров" ОУ "Антон Страшимиров" Попово основно
ОУ "Асен Златаров" ОУ "Асен Златаров" Провадия основно
ОУ "Бачо Киро" ОУ "Бачо Киро" Велико Търново основно
ОУ "Бачо Киро" ОУ "Бачо Киро" основно
ОУ "Бачо Киро" ОУ "Бачо Киро" Добрич основно
ОУ "Бачо Киро" ОУ "Бачо Киро" Чепеларе основно
ОУ "Бойчо Русев" ОУ "Бойчо Русев" Стара Загора основно
ОУ "Бр. Миладинови" ОУ "Бр. Миладинови" Петрич основно
ОУ "Бр. Миладинови" ОУ "Бр. Миладинови" Сандански основно
ОУ "Бр. Миладинови" ОУ "Бр. Миладинови" Сатовча основно
ОУ "Братя Миладинови" ОУ "Братя Миладинови" Разлог основно
ОУ "Братя Миладинови" ОУ "Братя Миладинови" Бургас основно
ОУ "Братя Миладинови" ОУ "Братя Миладинови" Якоруда основно
ОУ "Братя Миладинови" ОУ "Братя Миладинови" Добрич основно
ОУ "Братя Миладинови" ОУ "Братя Миладинови" Сливен основно
ОУ "Братя Миладинови" ОУ "Братя Миладинови" Сливен основно
ОУ "Брята Миладинови" ОУ "Брята Миладинови" Русе основно
ОУ "В.Левски" ОУ "В.Левски" Бургас основно
ОУ "В.Левски" ОУ "В.Левски" Бургас основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Бургас основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Тетевен основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Пазарджик основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Пазарджик основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Исперих основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Русе основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Смядово основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Варна основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Дряново основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" Първомай основно
ОУ "Васил Априлов" ОУ "Васил Априлов" основно
ОУ "Васил Друмев" ОУ "Васил Друмев" Тервел основно
ОУ "Васил Евстатиев Априлов" ОУ "Васил Евстатиев Априлов" Козлодуй основно
ОУ "Васил Евстатиев Априлов" ОУ "Васил Евстатиев Априлов" Белоградчик основно
ОУ "Васил Кънчов" ОУ "Васил Кънчов" Мездра основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Велико Търново основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Тетевен основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Троян основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Троян основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Ябланица основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Монтана основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Велинград основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Велинград основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Пазарджик основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Пазарджик основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Плевен основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Плевен основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Искър основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Левски основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Белене основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Кнежа основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Кнежа основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Садово основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Завет основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Хисаря основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Кубрат основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Разград основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Русе основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Дулово основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Хасково основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Златоград основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Златоград основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Доспат основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Димитровград основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Попово основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Нови пазар основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Шумен основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Върбица основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Казанлък основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Чирпан основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Чирпан основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Павел баня основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Якоруда основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Сунгурларе основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Провадия основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Криводол основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Криводол основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Добрич основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Генерал Тошево основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Генерал Тошево основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Кърджали основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Априлци основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Ловеч основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Луковит основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Перник основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Асеновград основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Карлово основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Стамболийски основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Пловдив основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Сливен основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Неделино основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Мадан основно
ОУ "Васил Левски" ОУ "Васил Левски" Доспат основно
ОУ "Васил Петлешков" ОУ "Васил Петлешков" Пловдив основно
ОУ "Виделина" ОУ "Виделина" Лозница основно
ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян" ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян" Пловдив основно
ОУ "Г. Бенковски" ОУ "Г. Бенковски" Бургас основно
ОУ "Генерал Карцов" ОУ "Генерал Карцов" Карлово основно
ОУ "Генерал Скобелев" ОУ "Генерал Скобелев" Павел баня основно
ОУ "Гео Милев" ОУ "Гео Милев" Върбица основно
ОУ "Гео Милев" ОУ "Гео Милев" Кърджали основно
ОУ "Гео Милев" ОУ "Гео Милев" Садово основно
ОУ "Гео Милев" ОУ "Гео Милев" Пловдив основно
ОУ "Гео Милев" ОУ "Гео Милев" Девин основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Тетевен основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Тетевен основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Тетевен основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Монтана основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Велинград основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Септември основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Пазарджик основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Пловдив основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" Павел баня основно
ОУ "Георги Бенковски" ОУ "Георги Бенковски" основно
ОУ "Георги Караславов" ОУ "Георги Караславов" Първомай основно
ОУ "Георги Кирков" ОУ "Георги Кирков" Казанлък основно
ОУ "Георги Райчев" ОУ "Георги Райчев" Стара Загора основно
ОУ "Георги Раковски" ОУ "Георги Раковски" основно
ОУ "Георги Сава Раковски" ОУ "Георги Сава Раковски" Велинград основно
ОУ "Георги Сава Раковски" ОУ "Георги Сава Раковски" Садово основно
ОУ "Георги Сава Раковски" ОУ "Георги Сава Раковски" Разград основно
ОУ "Георги Сава Раковски" ОУ "Георги Сава Раковски" основно
ОУ "Георги Сава Раковски" ОУ "Георги Сава Раковски" Варна основно
ОУ "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Несебър основно
ОУ "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Балчик основно
ОУ "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Русе основно
ОУ "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Каолиново основно
ОУ "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Несебър основно
ОУ "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Бяла Слатина основно
ОУ "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Берковица основно
ОУ "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Котел основно
ОУ "Георги Стойков Раковски" ОУ "Георги Стойков Раковски" Търговище основно
ОУ "Горан Червеняшки" ОУ "Горан Червеняшки" основно
ОУ "Гоце Делчев " ОУ "Гоце Делчев " Якоруда основно
ОУ "Гоце Делчев" ОУ "Гоце Делчев" Хаджидимово основно
ОУ "Граф Николай Игнатиев" ОУ "Граф Николай Игнатиев" основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Руен основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Тервел основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Момчилград основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Вълчедръм основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Велинград основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Плевен основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Разград основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Дулово основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Нова загора основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Казанлък основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Казанлък основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Дебелец основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Раковски основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Пловдив основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Сливен основно
ОУ "Д-р Петър Берон" ОУ "Д-р Петър Берон" Котел основно
ОУ "Даскал Димитри" ОУ "Даскал Димитри" Кюстендил основно
ОУ "Димитър Благоев" ОУ "Димитър Благоев" Велико Търново основно
ОУ "Димитър Благоев" ОУ "Димитър Благоев" Димово основно
ОУ "Димитър Благоев" ОУ "Димитър Благоев" Девин основно
ОУ "Димитър Камбуров" ОУ "Димитър Камбуров" Котел основно
ОУ "Димитър Минчев" ОУ "Димитър Минчев" Добрич основно
ОУ "Димитър Недялков Матевски" ОУ "Димитър Недялков Матевски" Димитровград основно
ОУ "Димитър Петров" ОУ "Димитър Петров" Сливен основно
ОУ "Димитър Полянов" ОУ "Димитър Полянов" Руен основно
ОУ "Димитър Талев" ОУ "Димитър Талев" Гърмен основно
ОУ "Димитър Тодоров Димов" ОУ "Димитър Тодоров Димов" Пловдив основно
ОУ "Димчо Дебелянов" ОУ "Димчо Дебелянов" Ямбол основно
ОУ "Димчо Дебелянов" ОУ "Димчо Дебелянов" Руен основно
ОУ "Димчо Дебелянов" ОУ "Димчо Дебелянов" Пловдив основно
ОУ "Добри Войников" ОУ "Добри Войников" Варна основно
ОУ "Добри Войников" ОУ "Добри Войников" Добрич основно
ОУ "Добри Чинтулов" ОУ "Добри Чинтулов" Варна основно
ОУ "Доктор Иван Селимински" ОУ "Доктор Иван Селимински" Сливен основно
ОУ "Доктор Петър Берон" ОУ "Доктор Петър Берон" Ямбол основно
ОУ "Дядо Иван Арабаджията" ОУ "Дядо Иван Арабаджията" основно
ОУ "Дядо Ильо Войвода" ОУ "Дядо Ильо Войвода" Петрич основно
ОУ "Евлоги Георгиев" ОУ "Евлоги Георгиев" Дупница основно
ОУ "Екзарх Антим І" ОУ "Екзарх Антим І" Пловдив основно
ОУ "Екзарх Йосиф" ОУ "Екзарх Йосиф" Петрич основно
ОУ "Елин  Пелин" ОУ "Елин Пелин" Бургас основно
ОУ "Елин Пелин" ОУ "Елин Пелин" основно
ОУ "Елин Пелин" ОУ "Елин Пелин" Разград основно
ОУ "Елин Пелин" ОУ "Елин Пелин" Пловдив основно
ОУ "Елисавета Багряна" ОУ "Елисавета Багряна" Сливен основно
ОУ "Емилиян Станев" ОУ "Емилиян Станев" Севлиево основно
ОУ "Епископ Софроний Врачански" ОУ "Епископ Софроний Врачански" Видин основно
ОУ "Захари Стоянов" ОУ "Захари Стоянов" Варна основно
ОУ "Захари Стоянов" ОУ "Захари Стоянов" Пловдив основно
ОУ "Злати Динев Терзиев" ОУ "Злати Динев Терзиев" Нова загора основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Гоце Делчев основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Бургас основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Руен основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Варна основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Кърджали основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Кърджали основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Лозница основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Русе основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Сливо поле основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Харманли основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Харманли основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Симеоновград основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Тополовград основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Видин основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Велинград основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Силистра основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Силистра основно
ОУ "Иван Вазов" ОУ "Иван Вазов" Девин основно
ОУ "Иван Мирчев" ОУ "Иван Мирчев" Стара Загора основно
ОУ "Иван Сергеевич Тургенев" ОУ "Иван Сергеевич Тургенев" Разград основно
ОУ "Иван Хаджийски" ОУ "Иван Хаджийски" Троян основно
ОУ "Иларион Макариополски" ОУ "Иларион Макариополски" Нова загора основно
ОУ "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" Варна основно
ОУ "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" Каварна основно
ОУ "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" основно
ОУ "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" Плевен основно
ОУ "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" Каолиново основно
ОУ "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" Раднево основно
ОУ "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" Генерал Тошево основно
ОУ "Йордан Йовков" ОУ "Йордан Йовков" Пловдив основно
ОУ "Йото Николов Врачев" ОУ "Йото Николов Врачев" Тетевен основно
ОУ "Капитан Андреев" ОУ "Капитан Андреев" Свиленград основно
ОУ "Капитан Петко войвода" ОУ "Капитан Петко войвода" Варна основно
ОУ "Капитан Петър Пармаков" ОУ "Капитан Петър Пармаков" Котел основно
ОУ "Кирил и Методий" ОУ "Кирил и Методий" Исперих основно
ОУ "Кирил и Методий" ОУ "Кирил и Методий" Лозница основно
ОУ "Кирил и Методий" ОУ "Кирил и Методий" Разград основно
ОУ "Кирил и Методий" ОУ "Кирил и Методий" Казанлък основно
ОУ "Кирил и Методий" ОУ "Кирил и Методий" Чирпан основно
ОУ "Кирил и Методий" ОУ "Кирил и Методий" Бяла Слатина основно
ОУ "Кирил и Методий" ОУ "Кирил и Методий" Лом основно
ОУ "Климент Охридски" ОУ "Климент Охридски" Руен основно
ОУ "Климент Охридски" ОУ "Климент Охридски" Батак основно
ОУ "Климент Охридски" ОУ "Климент Охридски" Асеновград основно
ОУ "Климент Охридски" ОУ "Климент Охридски" основно
ОУ "Климент Охридски" ОУ "Климент Охридски" Долна Митрополия основно
ОУ "Климент Охридски" ОУ "Климент Охридски" основно
ОУ "Климент Охридски" ОУ "Климент Охридски" Добрич основно
ОУ "Климент Охридски" ОУ "Климент Охридски" Лом основно
ОУ "Климент Охридски" ОУ "Климент Охридски" Хисаря основно
ОУ "Княз Александър I" ОУ "Княз Александър I" Пловдив основно
ОУ "Константин Арабаджиев" ОУ "Константин Арабаджиев" Варна основно
ОУ "Константин Величков" ОУ "Константин Величков" Пазарджик основно
ОУ "Кочо Честеменски" ОУ "Кочо Честеменски" основно
ОУ "Кочо Честименски" ОУ "Кочо Честименски" Пазарджик основно
ОУ "Кулата" ОУ "Кулата" Казанлък основно
ОУ "Л. Каравелов" ОУ "Л. Каравелов" Бургас основно
ОУ "Лазар Станев" ОУ "Лазар Станев" Плевен основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Троян основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Ябланица основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Пещера основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Русе основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Хасково основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Хасково основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Ямбол основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Свиленград основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Първомай основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Попово основно
ОУ "Любен Каравелов" ОУ "Любен Каравелов" Попово основно
ОУ "Максим Горки" ОУ "Максим Горки" Левски основно
ОУ "Максим Горки" ОУ "Максим Горки" Кърджали основно
ОУ "Мати Болгария" ОУ "Мати Болгария" Казанлък основно
ОУ "Митко Палаузов" ОУ "Митко Палаузов" основно
ОУ "Михаил Христов" ОУ "Михаил Христов" Крумовград основно
ОУ "Н. Й. Вапцаров" ОУ "Н. Й. Вапцаров" Добрич основно
ОУ "Найден Геров" ОУ "Найден Геров" Бургас основно
ОУ "Найден Геров" ОУ "Найден Геров" Сливен основно
ОУ "Неофит Рилски " ОУ "Неофит Рилски " основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Разлог основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Луковит основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Долни Дъбник основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Левски основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Бяла основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Якоруда основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Габрово основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Дупница основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Костандово основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Велинград основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" Карлово основно
ОУ "Неофит Рилски" ОУ "Неофит Рилски" основно
ОУ "Нестор Марков" ОУ "Нестор Марков" Хасково основно
ОУ "Никола Вапцаров" ОУ "Никола Вапцаров" Велинград основно
ОУ "Никола Войновски" ОУ "Никола Войновски" Габрово основно
ОУ "Никола Икономов" ОУ "Никола Икономов" Разград основно
ОУ "Никола Й. Вапцаров" ОУ "Никола Й. Вапцаров" основно
ОУ "Никола Й. Вапцаров"" ОУ "Никола Й. Вапцаров"" Руен основно
ОУ "Никола Й. Вапцаров"" ОУ "Никола Й. Вапцаров"" Руен основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Оряхово основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Бобов дол основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Исперих основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Кубрат основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Кубрат основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Разград основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Бяла основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Русе основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Хасково основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Доспат основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Доспат основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Омуртаг основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Шумен основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Нови пазар основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Каолиново основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Казанлък основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Павел баня основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Средец основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Добрич основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Кърджали основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Плевен основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Асеновград основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Пордим основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Котел основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Мадан основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Твърдица основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Антоново основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Антоново основно
ОУ "Никола Йонков Вапцаров" ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Попово основно
ОУ "Никола Обретенов" ОУ "Никола Обретенов" Русе основно
ОУ "Никола Парапунов" ОУ "Никола Парапунов" Разлог основно
ОУ "Никола Прокопиев" ОУ "Никола Прокопиев" Твърдица основно
ОУ "Николай Петрини" ОУ "Николай Петрини" Ямбол основно
ОУ "Николай Райнов" ОУ "Николай Райнов" основно
ОУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" ОУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" Главиница основно
ОУ "Олимпи Панов" ОУ "Олимпи Панов" Русе основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Добрич основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Добрич основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Бойчиновци основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Пазарджик основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Пазарджик основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Панагюрище основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Батак основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Перник основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Пазарджик основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Белово основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Белово основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Плевен основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Червен бряг основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Кнежа основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Исперих основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Разград основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Разград основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Мартен основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Русе основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Стара Загора основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Чирпан основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Поморие основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Созопол основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Варна основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Бяла (Варна) основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Видин основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Мизия основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Ардино основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Бойчиновци основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Асеновград основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Първомай основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Раковски основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Девин основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Търговище основно
ОУ "Отец Паисий" ОУ "Отец Паисий" Попово основно
ОУ "П. К. Яворов" ОУ "П. К. Яворов" Петрич основно
ОУ "П. К. Яворов" ОУ "П. К. Яворов" Бургас основно
ОУ "П. К. Яворов" ОУ "П. К. Яворов" Белица основно
ОУ "П. Р. Славейков" ОУ "П. Р. Славейков" Бургас основно
ОУ "Паисий Хилендарски" ОУ "Паисий Хилендарски" Тервел основно
ОУ "Паисий Хилендарски" ОУ "Паисий Хилендарски" Пещера основно
ОУ "Паисий Хилендарски" ОУ "Паисий Хилендарски" Кубрат основно
ОУ "Паисий Хилендарски" ОУ "Паисий Хилендарски" Кърджали основно
ОУ "Паисий Хилендарски" ОУ "Паисий Хилендарски" основно
ОУ "Паисий Хилендарски" ОУ "Паисий Хилендарски" Търговище основно
ОУ "Панайот Волов" ОУ "Панайот Волов" Асеновград основно
ОУ "Панайот Волов" ОУ "Панайот Волов" основно
ОУ "Панайот Волов" ОУ "Панайот Волов" Шумен основно
ОУ "Панайот Волов" ОУ "Панайот Волов" Каолиново основно
ОУ "Панайот Волов" ОУ "Панайот Волов" Варна основно
ОУ "Панайот Хитов" ОУ "Панайот Хитов" Сливен основно
ОУ "Патриарх Евтимий" ОУ "Патриарх Евтимий" Никопол основно
ОУ "Пейо Крачолов Яворов" ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Девин основно
ОУ "Пейо Крачолов Яворов" ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Димитровград основно
ОУ "Пейо Крачолов Яворов" ОУ "Пейо Крачолов Яворов" основно
ОУ "Пейо Крачолов Яворов" ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Созопол основно
ОУ "Пейо Крачолов Яворов" ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Кърджали основно
ОУ "Пенчо Славейков" ОУ "Пенчо Славейков" основно
ОУ "Пенчо Славейков" ОУ "Пенчо Славейков" Димитровград основно
ОУ "Пенчо Славейков" ОУ "Пенчо Славейков" Каспичан основно
ОУ "Пенчо Славейков" ОУ "Пенчо Славейков" Пловдив основно
ОУ "Петко Каравелов" ОУ "Петко Каравелов" Асеновград основно
ОУ "Петко Рачев Славейков" ОУ "Петко Рачев Славейков" Борово основно
ОУ "Петко Рачев Славейков" ОУ "Петко Рачев Славейков" основно
ОУ "Петко Рачев Славейков" ОУ "Петко Рачев Славейков" Карнобат основно
ОУ "Петко Рачев Славейков" ОУ "Петко Рачев Славейков" Варна основно
ОУ "Петко Рачев Славейков" ОУ "Петко Рачев Славейков" Велико Търново основно
ОУ "Петко Рачев Славейков" ОУ "Петко Рачев Славейков" основно
ОУ "Петко Рачев Славейков" ОУ "Петко Рачев Славейков" основно
ОУ "Петко Рачев Славейков" ОУ "Петко Рачев Славейков" Свищов основно
ОУ "Петко Рачев Славейков" ОУ "Петко Рачев Славейков" Нова загора основно
ОУ "Петко Рачов Славейков" ОУ "Петко Рачов Славейков" Брусарци основно
ОУ "Петко Рачов Славейков" ОУ "Петко Рачов Славейков" Пещера основно
ОУ "Петко Рачов Славейков" ОУ "Петко Рачов Славейков" Ветово основно
ОУ "Петко Рачов Славейков" ОУ "Петко Рачов Славейков" Мадан основно
ОУ "Петко Рачов Славейков" ОУ "Петко Рачов Славейков" Ямбол основно
ОУ "Петър Берон" ОУ "Петър Берон" Гоце Делчев основно
ОУ "Петър Берон" ОУ "Петър Берон" Сандански основно
ОУ "Петър Бонев" ОУ "Петър Бонев" Перущица основно
ОУ "Петър Парчевич" ОУ "Петър Парчевич" Чипровци основно
ОУ "Поп Минчо" ОУ "Поп Минчо" Раднево основно
ОУ "Просвета" ОУ "Просвета" Павел баня основно
ОУ "Проф. Иван Батаклиев" ОУ "Проф. Иван Батаклиев" Пазарджик основно
ОУ "Проф. Иван Шишманов" ОУ "Проф. Иван Шишманов" Белене основно
ОУ "Професор Димитър Димов" ОУ "Професор Димитър Димов" Ловеч основно
ОУ "Професор Пенчо Николов Райков" ОУ "Професор Пенчо Николов Райков" Трявна основно
ОУ "Професор д-р Асен Златаров" ОУ "Професор д-р Асен Златаров" Асеновград основно
ОУ "Професор доктор Асен Златаров" ОУ "Професор доктор Асен Златаров" Смолян основно
ОУ "Райна Княгиня" ОУ "Райна Княгиня" Асеновград основно
ОУ "Райна Княгиня" ОУ "Райна Княгиня" Пловдив основно
ОУ "Ран Босилек" ОУ "Ран Босилек" Габрово основно
ОУ "Реджеб Кюпчу" ОУ "Реджеб Кюпчу" Руен основно
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" Айтос основно
ОУ "СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ" с. Кошарица ОУ "СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ" с. Кошарица Несебър основно
ОУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" ОУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" Силистра основно
ОУ "СВЕТИ ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" ОУ "СВЕТИ ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" основно
ОУ "Самара" ОУ "Самара" Стара Загора основно
ОУ "Св. Иван Рилски" ОУ "Св. Иван Рилски" Хасково основно
ОУ "Св. Иван Рилски" ОУ "Св. Иван Рилски" основно
ОУ "Св. Кл. Охридски" ОУ "Св. Кл. Охридски" Гоце Делчев основно
ОУ "Св. Кл. Охридски" ОУ "Св. Кл. Охридски" Разлог основно
ОУ "Св. Кл. Охридски" ОУ "Св. Кл. Охридски" Банско основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Бургас основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Пазарджик основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Плевен основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Плевен основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Русе основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Хасково основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Нови пазар основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Казанлък основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Казанлък основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Враца основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Перник основно
ОУ "Св. Климент Охридски" ОУ "Св. Климент Охридски" Белово основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Белица основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Гоце Делчев основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Гоце Делчев основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Петрич основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Разлог основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Гърмен основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Сатовча основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Цар Калоян основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Каспичан основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Казанлък основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Казанлък основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Павел баня основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Угърчин основно
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Сливен основно
ОУ "Св. Патриарх Евтимий" ОУ "Св. Патриарх Евтимий" Пещера основно
ОУ "Св. Св Кирил и Методий" ОУ "Св. Св Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Севлиево основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Кюстендил основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Септември основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Първомай основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Елхово основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Болярово основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Провадия основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Садово основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Стамболийски основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Главиница основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Девин основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Нова загора основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Нова загора основно
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Търговище основно
ОУ "Св. княз Борис І" ОУ "Св. княз Борис І" Бургас основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Петрич основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Петрич основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Разлог основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Сандански основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Банско основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Белица основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Сатовча основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Петрич основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Сатовча основно
ОУ "Св. св. К. и Методий" ОУ "Св. св. К. и Методий" Сатовча основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Септември основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Ветрен основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Пазарджик основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Пазарджик основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Пазарджик основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Пазарджик основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Перник основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Пещера основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Плевен основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Плевен основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Плевен основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Пордим основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Долни Дъбник основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Долни Дъбник основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Долни Дъбник основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Долна Митрополия основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Долна Митрополия основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Исперих основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Кубрат основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Лозница основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Разград основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Бяла основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Сеново основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Русе основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Русе основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Сливо поле основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Хасково основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Хасково основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Хасково основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Хасково основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Димитровград основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Харманли основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Любимец основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Търговище основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Ивайловград основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Ивайловград основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Ивайловград основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Тополовград основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Върбица основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Смядово основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Велики преслав основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Велики преслав основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Велики преслав основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Шумен основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Велики преслав основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Стара Загора основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Казанлък основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Казанлък основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Шипка основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Раднево основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Чирпан основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Гълъбово основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Мъглиж основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Мъглиж основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Гурково основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Николаево основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Мездра основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Каварна основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Бобошево основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Ловеч основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Монтана основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Лом основно
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Смолян основно
ОУ "Св.Климент Охридски" ОУ "Св.Климент Охридски" Бургас основно
ОУ "Св.Паисий Хилендарски" ОУ "Св.Паисий Хилендарски" Симитли основно
ОУ "Св.Паисий Хилендарски" ОУ "Св.Паисий Хилендарски" Бояново основно
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Руен основно
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Карлово основно
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Свищов основно
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Свищов основно
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Несебър основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Несебър основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Несебър основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Дулово основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Сунгурларе основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Смолян основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Стралджа основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Стралджа основно
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Гюльовца ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Гюльовца Несебър основно
ОУ "Св.св. К. и Методий" ОУ "Св.св. К. и Методий" Петрич основно
ОУ "Св.св. Кирил и Методий" ОУ "Св.св. Кирил и Методий" Първомай основно
ОУ "Св.св. Кирил и Методий" ОУ "Св.св. Кирил и Методий" Свищов основно
ОУ "Св.св. Кирил и Методий" ОУ "Св.св. Кирил и Методий" Бяла Слатина основно
ОУ "Св.св.Кирил и Методий" ОУ "Св.св.Кирил и Методий" Сунгурларе основно
ОУ "Св.св.Кирил и Методий" ОУ "Св.св.Кирил и Методий" Дупница основно
ОУ "Св.св.Кирил и Методий" ОУ "Св.св.Кирил и Методий" Дулово основно
ОУ "Св.св.Кирил и Методий" ОУ "Св.св.Кирил и Методий" Силистра основно
ОУ "Свeти Свети Кирил и Методий" ОУ "Свeти Свети Кирил и Методий" Враца основно
ОУ "Свeти свети Кирил и Методий" ОУ "Свeти свети Кирил и Методий" Враца основно
ОУ "Свети Иван Рилски" ОУ "Свети Иван Рилски" Варна основно
ОУ "Свети Иван Рилски" ОУ "Свети Иван Рилски" основно
ОУ "Свети Иван Рилски" ОУ "Свети Иван Рилски" Перник основно
ОУ "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" основно
ОУ "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" Дупница основно
ОУ "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" Пазарджик основно
ОУ "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" основно
ОУ "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" основно
ОУ "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" Видин основно
ОУ "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" Шабла основно
ОУ "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" основно
ОУ "Свети Климент Охридски" ОУ "Свети Климент Охридски" Сливен основно
ОУ "Свети Климент" ОУ "Свети Климент" Кубрат основно
ОУ "Свети Константин Кирил Философ" ОУ "Свети Константин Кирил Философ" Перник основно
ОУ "Свети Паисий Хилендарски" ОУ "Свети Паисий Хилендарски" Нова загора основно
ОУ "Свети Паисий Хилендарски" ОУ "Свети Паисий Хилендарски" Елхово основно
ОУ "Свети Паисий Хилендарски" ОУ "Свети Паисий Хилендарски" основно
ОУ "Свети Патриарх Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий" Варна основно
ОУ "Свети Патриарх Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий" основно
ОУ "Свети Патриарх Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий" Велико Търново основно
ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Севлиево основно
ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Дупница основно
ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" основно
ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" основно
ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" основно
ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" основно
ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" основно
ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Златоград основно
ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Търговище основно
ОУ "Свети Солунски братя" ОУ "Свети Солунски братя" Севлиево основно
ОУ "Свети свети Кирил И Методий" ОУ "Свети свети Кирил И Методий" основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий ОУ "Свети свети Кирил и Методий Перник основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" Козлодуй основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" Луковит основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" Първомай основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" Сливен основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" Котел основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" Попово основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" основно
ОУ "Свети свети Кирил и Методий" ОУ "Свети свети Кирил и Методий" основно
ОУ "Свети, свети Кирил и Методий" ОУ "Свети, свети Кирил и Методий" Дупница основно
ОУ "Светлина" ОУ "Светлина" Сатовча основно
ОУ "Свещеник Недельо Иванов" ОУ "Свещеник Недельо Иванов" Панагюрище основно
ОУ "Стефан Захариев" ОУ "Стефан Захариев" Пазарджик основно
ОУ "Стефан Караджа" ОУ "Стефан Караджа" Варна основно
ОУ "Стефан Караджа" ОУ "Стефан Караджа" основно
ОУ "Стефан Караджа" ОУ "Стефан Караджа" Болярово основно
ОУ "Стефан Караджа" ОУ "Стефан Караджа" Свищов основно
ОУ "Стефан Караджа" ОУ "Стефан Караджа" Тутракан основно
ОУ "Стефка Събчева" ОУ "Стефка Събчева" Сатовча основно
ОУ "Стою Шишков" ОУ "Стою Шишков" Смолян основно
ОУ "Стою Шишков" ОУ "Стою Шишков" Смолян основно
ОУ "Стоян Михайловски" ОУ "Стоян Михайловски" Варна основно
ОУ "Стоян Михайловски" ОУ "Стоян Михайловски" Пловдив основно
ОУ "Т. Александров" ОУ "Т. Александров" Благоевград основно
ОУ "Тодор Влайков" ОУ "Тодор Влайков" основно
ОУ "Тодор Каблешков" ОУ "Тодор Каблешков" Пловдив основно
ОУ "Тома Кърджиев" ОУ "Тома Кърджиев" Русе основно
ОУ "Устрем" ОУ "Устрем" основно
ОУ "Филип Сакелариевич" ОУ "Филип Сакелариевич" Свищов основно
ОУ "Филип Тотю" ОУ "Филип Тотю" основно
ОУ "Хаджи Димитър и Стефан Караджа" ОУ "Хаджи Димитър и Стефан Караджа" основно
ОУ "Хаджи Димитър" ОУ "Хаджи Димитър" Враца основно
ОУ "Хаджи Димитър" ОУ "Хаджи Димитър" Котел основно
ОУ "Хаджи Димитър" ОУ "Хаджи Димитър" Елхово основно
ОУ "Хаджи Димитър" ОУ "Хаджи Димитър" Сливен основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Петрич основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Сандански основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Гърмен основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Бургас основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Бургас основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Бургас основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Бургас основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Бургас основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Бургас основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Айтос основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Гоце Делчев основно
ОУ "Хр. Ботев" ОУ "Хр. Ботев" Гърмен основно
ОУ "Хр. Смирненски" ОУ "Хр. Смирненски" Петрич основно
ОУ "Христаки Павлович" ОУ "Христаки Павлович" Дупница основно
ОУ "Христо Ботев " ОУ "Христо Ботев " Дунавци основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Карнобат основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Бяла Слатина основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Мездра основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Мизия основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Мизия основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Тервел основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Луковит основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Тетевен основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Угърчин основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Монтана основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Вълчедръм основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Вършец основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Септември основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Брацигово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Брацигово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Перник основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Ракитово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Велинград основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Ракитово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Радомир средно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Пазарджик основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Пазарджик основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Плевен основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Плевен основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Плевен основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Червен бряг основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Червен бряг основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Червен бряг основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Червен бряг основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Червен бряг основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Пордим основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Искър основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Долни Дъбник основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Левски основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Левски основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Първомай основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Гулянци основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Долна Митрополия основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Долна Митрополия основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Раковски основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Кнежа основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Гулянци основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Завет основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Завет основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Завет основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Стамболийски основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Стамболийски основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Исперих основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Хисаря основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Исперих основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Исперих основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Исперих основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Хисаря основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Лозница основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Борово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Две могили основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Русе основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Хасково основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Котел основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Хасково основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Хасково основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Девин основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Рудозем основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Димитровград основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Харманли основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Харманли основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Попово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Свиленград основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Търговище основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Търговище основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Търговище основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Тополовград основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Тополовград основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Тополовград основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Върбица основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Нови пазар основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Каспичан основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Върбица основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Смядово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Шумен основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Велики преслав основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Шумен основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Стара Загора основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Стара Загора основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Стара Загора основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Стара Загора основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Казанлък основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Мъглиж основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Мъглиж основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Павел баня основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Павел баня основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Карнобат основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Поморие основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Поморие основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Поморие основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Поморие основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Приморско основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Руен основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Созопол основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Созопол основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Сунгурларе основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Варна основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Провадия основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Велико Търново основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Свищов основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Свищов основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Бяла Слатина основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Козлодуй основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Севлиево основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Добрич основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Добрич основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Кърджали основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Крумовград основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Дупница основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Дупница основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Троян основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Ябланица основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Вълчедръм основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Велинград основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Септември основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Пазарджик основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Пазарджик основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Асеновград основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Първомай основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Раковски основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Садово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Садово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Сливен основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Сливен основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Котел основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Мадан основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Нова загора основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Доспат основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Доспат основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Търговище основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Попово основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Омуртаг основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Омуртаг основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" основно
ОУ "Христо Ботев" ОУ "Христо Ботев" Стралджа основно
ОУ "Христо Груев Данов" ОУ "Христо Груев Данов" Клисура основно
ОУ "Христо Никифоров" ОУ "Христо Никифоров" Ловеч основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Добрич основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Брезник основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Септември основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Септември основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Пазарджик основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Червен бряг основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Долна Митрополия основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Стамболийски основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Стамболийски основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Кубрат основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Русе основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Русе основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Хасково основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Ямбол основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Димитровград основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Каолиново основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Мъглиж основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Созопол основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Радомир основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Асеновград основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Пловдив основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Кермен основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Нова загора основно
ОУ "Христо Смирненски" ОУ "Христо Смирненски" Омуртаг основно
ОУ "Цанко Дюстабанов" ОУ "Цанко Дюстабанов" Габрово основно
ОУ "Цанко Церкoвски" ОУ "Цанко Церкoвски" Мизия основно
ОУ "Цар Симеон 1" ОУ "Цар Симеон 1" Чепеларе основно
ОУ "Черноризец Храбър" ОУ "Черноризец Храбър" основно
ОУ "Черноризец Храбър" ОУ "Черноризец Храбър" основно
ОУ "Чудомир" ОУ "Чудомир" Казанлък основно
ОУ "Шандор Петьофи" ОУ "Шандор Петьофи" Хасково основно
ОУ "Юрий Гагарин" ОУ "Юрий Гагарин" Сливен основно
ОУ "Яне Сандански" ОУ "Яне Сандански" Пловдив основно
ОУ "Яне Сандански" ОУ "Яне Сандански" Доспат основно
ОУ "д-р Петър Берон" ОУ "д-р Петър Берон" Първомай основно
ОУ Васил Левски ОУ Васил Левски Враца основно
ОУ Св. св. Кирил и Методий" ОУ Св. св. Кирил и Методий" Созопол основно
ОУ при Дом за момичета и момчета с физически увреждания ОУ при Дом за момичета и момчета с физически увреждания Луковит
ОУ" Св. Кл. Охридски" ОУ" Св. Кл. Охридски" Гърмен основно
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Бургас основно
Оздравително СОУ "Никола Йонков Вапцаров" Оздравително СОУ "Никола Йонков Вапцаров" Смолян средно
Оздравително училище "Д-р Никола Димитров" Оздравително училище "Д-р Никола Димитров" Варна основно
Оздравително училище "Никола Йонков Вапцаров" Оздравително училище "Никола Йонков Вапцаров" Вършец средно
Основно болнично училище "Св. Иван Рилски" Основно болнично училище "Св. Иван Рилски" Пловдив основно
Основно оздравително училище  "Ангел Кънчев" Основно оздравително училище "Ангел Кънчев" Трявна основно
Основно оздравително училище "Васил Левски" Основно оздравително училище "Васил Левски" Тетевен основно
Основно оздравително училище "Никола Войновски" Основно оздравително училище "Никола Войновски" Троян основно
Основно оздравително училище "Свети Иван Рилски" Основно оздравително училище "Свети Иван Рилски" Хисаря основно
Основно училище " Иван Вазов" Основно училище " Иван Вазов" Камено основно
Основно училище " Отец Паисий" Основно училище " Отец Паисий" Камено основно
Основно училище " Христо Ботев" Основно училище " Христо Ботев" Камено основно
Основно училище "Атанас Манчев" Основно училище "Атанас Манчев" Айтос основно
Основно училище "Св. св. Кирил и Методий" Основно училище "Св. св. Кирил и Методий" основно
Основно училище "Христо Ботев" Основно училище "Христо Ботев" Айтос основно
Оу  "Св. Св. Кирил и Методий" Оу "Св. Св. Кирил и Методий" Берковица основно
Оу  "Св. Св. Кирил и Методий" Оу "Св. Св. Кирил и Методий" основно
Оу "Никола Вапцаров" Оу "Никола Вапцаров" Хаджидимово основно
Оу "Свети Свети Кирил и Методий" Оу "Свети Свети Кирил и Методий" Смолян основно
П по химични технологии "Акад. Н. Д. Зелинский" П по химични технологии "Акад. Н. Д. Зелинский" Бургас средно
ПГ  "Алеко Константинов" ПГ "Алеко Константинов" Мездра средно
ПГ  "Братя Евлогий и Христо Георгиеви" ПГ "Братя Евлогий и Христо Георгиеви" Карлово средно
ПГ  "Петър Парчевич" ПГ "Петър Парчевич" Раковски средно
ПГ  "Руска Пеева" ПГ "Руска Пеева" Джебел средно
ПГ  по аграрни технологии "Цанко Церковски" ПГ по аграрни технологии "Цанко Церковски" основно
ПГ  по икономика "Алеко Константинов" ПГ по икономика "Алеко Константинов" Кърджали средно
ПГ  по икономика и туризъм "Проф. д-р Асен Златаров" ПГ по икономика и туризъм "Проф. д-р Асен Златаров" Петрич средно
ПГ  по керамика и мебелно производство ПГ по керамика и мебелно производство Севлиево средно
ПГ  по механизация на селското стопанство ПГ по механизация на селското стопанство Мездра средно
ПГ  по текстил и моден дизайн ПГ по текстил и моден дизайн Варна средно
ПГ  по туризъм "Никола Йонков Вапцаров" ПГ по туризъм "Никола Йонков Вапцаров" Кюстендил средно
ПГ  по хранене и земеделие "Дмитрий Иванович Менделеев " ПГ по хранене и земеделие "Дмитрий Иванович Менделеев " Лом средно
ПГ "Акад. Сергей П. Корольов" ПГ "Акад. Сергей П. Корольов" Дупница средно
ПГ "Александър Степанович Попов" ПГ "Александър Степанович Попов" Белоградчик средно
ПГ "Васил Димитров" ПГ "Васил Димитров" Мадан средно
ПГ "Васил Левски" ПГ "Васил Левски" Доспат средно
ПГ "Генерал Владимир Заимов" ПГ "Генерал Владимир Заимов" Сопот средно
ПГ "Захарий Зограф" ПГ "Захарий Зограф" Плевен средно
ПГ "Злтю Бояджиев" ПГ "Злтю Бояджиев" Брезово средно
ПГ "Найден Геров" ПГ "Найден Геров" Лом средно
ПГ "Проф. д-р Асен Златаров" ПГ "Проф. д-р Асен Златаров" Видин средно
ПГ "Проф.д-р Асен Златаров" ПГ "Проф.д-р Асен Златаров" Свищов основно
ПГ "Свети Патриарх Евтимий" ПГ "Свети Патриарх Евтимий" Асеновград средно
ПГ "Стефан Караджа" ПГ "Стефан Караджа" Елхово средно
ПГ "Христо Ботев" ПГ "Христо Ботев" Смолян средно
ПГ "Христо Смирненски" ПГ "Христо Смирненски" Ардино средно
ПГ за кадри в обслужващата сфера "Алеко Константинов" ПГ за кадри в обслужващата сфера "Алеко Константинов" Балчик средно
ПГ за приложни изкуства ПГ за приложни изкуства Смолян средно
ПГ по  икономика и управление "Елиас Канети" ПГ по икономика и управление "Елиас Канети" Русе средно
ПГ по  механоелектротехника ПГ по механоелектротехника Плевен средно
ПГ по  механоелектротехника "Девети май" ПГ по механоелектротехника "Девети май" Червен бряг средно
ПГ по  туризъм "Александър Паскалев" ПГ по туризъм "Александър Паскалев" Хасково средно
ПГ по  туризъм "Иван П. Павлов" ПГ по туризъм "Иван П. Павлов" Русе средно
ПГ по ЕС ПГ по ЕС Търговище средно
ПГ по МСС "Ернесто Че Гевара" ПГ по МСС "Ернесто Че Гевара" Бояново средно
ПГ по ПСТТ ПГ по ПСТТ София - град средно
ПГ по ПСТТ "Н. Й. Вапцаров" ПГ по ПСТТ "Н. Й. Вапцаров" Ямбол средно
ПГ по САГ "Кольо Фичето" ПГ по САГ "Кольо Фичето" Бургас средно
ПГ по СУАУ "Атанас Буров" ПГ по СУАУ "Атанас Буров" Силистра средно
ПГ по аграрно стопанство ПГ по аграрно стопанство Добрич средно
ПГ по биотехнологии и химични технологии "Дмитрий Менделеев" ПГ по биотехнологии и химични технологии "Дмитрий Менделеев" Стара Загора средно
ПГ по битова техника ПГ по битова техника Пловдив средно
ПГ по ветеринарна медицина "Иван П. Павлов" ПГ по ветеринарна медицина "Иван П. Павлов" Стара Загора средно
ПГ по ветеринарна медицина "Проф. д-р Георги Павлов" ПГ по ветеринарна медицина "Проф. д-р Георги Павлов" Добрич средно
ПГ по ветеринарна медицина "Проф. д-р Д. Димов" ПГ по ветеринарна медицина "Проф. д-р Д. Димов" средно
ПГ по ветеринарна медицина и земеделие "Александър Стамболийски" ПГ по ветеринарна медицина и земеделие "Александър Стамболийски" Лозница средно
ПГ по вътрешна архитектура и дървообработване "Христо Ботев" ПГ по вътрешна архитектура и дървообработване "Христо Ботев" Пловдив средно
ПГ по горско стопанство "Христо Ботев" ПГ по горско стопанство "Христо Ботев" Велинград средно
ПГ по горско стопанство и дървообработване "Н. Хайтов" ПГ по горско стопанство и дървообработване "Н. Хайтов" Варна средно
ПГ по горско стопанство и дървообработване "Сава Младенов" ПГ по горско стопанство и дървообработване "Сава Младенов" Тетевен средно
ПГ по горско стопанство и дървообработване "Стефан Божков" ПГ по горско стопанство и дървообработване "Стефан Божков" Батак средно
ПГ по добив на полезни изкопаеми и газоснабдяване "Проф. Георги Златарски" ПГ по добив на полезни изкопаеми и газоснабдяване "Проф. Георги Златарски" Долни Дъбник средно
ПГ по дървообработване "Георги Кондолов" ПГ по дървообработване "Георги Кондолов" Бургас средно
ПГ по дървообработване "Иван Вазов" ПГ по дървообработване "Иван Вазов" Велинград средно
ПГ по дървообработване “Г.Кондолов” ПГ по дървообработване “Г.Кондолов” Бургас средно
ПГ по дървообработване и вътрешна архитектура "Йосиф Вондрак" ПГ по дървообработване и вътрешна архитектура "Йосиф Вондрак" Русе средно
ПГ по дървообработване и горско стопанство "Георги С. Раковски" ПГ по дървообработване и горско стопанство "Георги С. Раковски" Кюстендил средно
ПГ по дървообработване и строителство "Цар Иван Асен ІІ" ПГ по дървообработване и строителство "Цар Иван Асен ІІ" Хасково средно
ПГ по електроника "Александър Степанович Попов" ПГ по електроника "Александър Степанович Попов" Велико Търново средно
ПГ по електроника "Джон Атанасов" ПГ по електроника "Джон Атанасов" Стара Загора средно
ПГ по електроника и енергетика ПГ по електроника и енергетика Банско средно
ПГ по електроника и химични технологии "Проф. Асен Златаров" ПГ по електроника и химични технологии "Проф. Асен Златаров" Плевен средно
ПГ по електропромишленост и текстил "Захари Стоянов" ПГ по електропромишленост и текстил "Захари Стоянов" Харманли средно
ПГ по електротехника ПГ по електротехника Варна средно
ПГ по електротехника "А. С. Попов" ПГ по електротехника "А. С. Попов" Девин средно
ПГ по електротехника "Георги Сава Раковски" ПГ по електротехника "Георги Сава Раковски" Стара Загора средно
ПГ по електротехника "Христо Ботев" ПГ по електротехника "Христо Ботев" Монтана средно
ПГ по електротехника и електроника ПГ по електротехника и електроника Пловдив средно
ПГ по електротехника и електроника "Апостол Арнаудов" ПГ по електротехника и електроника "Апостол Арнаудов" Русе средно
ПГ по електротехника и електроника "Капитан Петко войвода" ПГ по електротехника и електроника "Капитан Петко войвода" Кърджали средно
ПГ по електротехника и електроника "Михайло Василиевич Ломоносов" ПГ по електротехника и електроника "Михайло Василиевич Ломоносов" средно
ПГ по енергетика и електротехника ПГ по енергетика и електротехника Гълъбово средно
ПГ по енергетика и минна промишленост "Христо Ботев" ПГ по енергетика и минна промишленост "Христо Ботев" Перник средно
ПГ по железопътен транспорт "Н.Й.Вапцаров" ПГ по железопътен транспорт "Н.Й.Вапцаров" средно
ПГ по железопътен транспорт "Христо Смирненски" ПГ по железопътен транспорт "Христо Смирненски" Карлово средно
ПГ по земеделие ПГ по земеделие Търговище средно
ПГ по земеделие  "Климент Аркадиевич Тимирязев" ПГ по земеделие "Климент Аркадиевич Тимирязев" Завет средно
ПГ по земеделие "Васил Левски" ПГ по земеделие "Васил Левски" Брегово средно
ПГ по земеделие "Стефан Цанов" ПГ по земеделие "Стефан Цанов" Кнежа средно
ПГ по земеделие "Тодор Рачински" ПГ по земеделие "Тодор Рачински" Генерал Тошево средно
ПГ по земеделие и горско стопанство ПГ по земеделие и горско стопанство средно
ПГ по земеделско стопанство "Александър Стамболийски" ПГ по земеделско стопанство "Александър Стамболийски" Червен бряг средно
ПГ по зърнопреработвателни и хранителни технологии "Проф. д-р Асен Златаров" ПГ по зърнопреработвателни и хранителни технологии "Проф. д-р Асен Златаров" Русе средно
ПГ по икономика ПГ по икономика Шумен средно
ПГ по икономика ПГ по икономика Димово средно
ПГ по икономика ПГ по икономика Перник средно
ПГ по икономика "Д-р Иван Богоров" ПГ по икономика "Д-р Иван Богоров" Варна средно
ПГ по икономика "Иван Илиев" ПГ по икономика "Иван Илиев" Благоевград средно
ПГ по икономика "Карл Маркс" ПГ по икономика "Карл Маркс" Смолян средно
ПГ по икономика "Рачо Стоянов " ПГ по икономика "Рачо Стоянов " Дряново средно
ПГ по икономика "Робер Шуман" ПГ по икономика "Робер Шуман" Разград средно
ПГ по икономика "Тодор Генчов Влайков" ПГ по икономика "Тодор Генчов Влайков" Клисура средно
ПГ по икономика и мениджмънт ПГ по икономика и мениджмънт Пазарджик средно
ПГ по икономика и мениджмънт "Йордан Захариев" ПГ по икономика и мениджмънт "Йордан Захариев" Кюстендил средно
ПГ по икономика и туризъм ПГ по икономика и туризъм Вършец средно
ПГ по икономика и туризъм "Алеко Константинов" ПГ по икономика и туризъм "Алеко Константинов" Велинград средно
ПГ по икономика, търговия и услуги ПГ по икономика, търговия и услуги Ловеч средно
ПГ по каменообработване ПГ по каменообработване Роман средно
ПГ по кожарство, облекло и химични технологии "Марийка и Маринчо Караконови" ПГ по кожарство, облекло и химични технологии "Марийка и Маринчо Караконови" Ловеч средно
ПГ по кожени изделия и текстил "Д-р Иван Богоров" ПГ по кожени изделия и текстил "Д-р Иван Богоров" Пловдив средно
ПГ по лека промишленост ПГ по лека промишленост Монтана средно
ПГ по лека промишленост "А.А. - Малчика" ПГ по лека промишленост "А.А. - Малчика" Петрич средно
ПГ по лека промишленост "Владимир Димитров-Майстора" ПГ по лека промишленост "Владимир Димитров-Майстора" Кюстендил средно
ПГ по лека промишленост "Райна Княгиня" ПГ по лека промишленост "Райна Княгиня" Хасково средно
ПГ по лека промишленост и икономика "Атанас Буров" ПГ по лека промишленост и икономика "Атанас Буров" средно
ПГ по лека промишленост и машиностроене "Васил Левски" ПГ по лека промишленост и машиностроене "Васил Левски" Пещера основно
ПГ по лека промишленост и строителство ПГ по лека промишленост и строителство Свищов средно
ПГ по лека промишленост и туризъм ПГ по лека промишленост и туризъм Казанлък средно
ПГ по лека промишленост и услуги ПГ по лека промишленост и услуги Враца средно
ПГ по лозарство и винарство "Александър Стамболийски" ПГ по лозарство и винарство "Александър Стамболийски" Плевен средно
ПГ по лозарство и винарство "Христо Ботев" ПГ по лозарство и винарство "Христо Ботев" Перущица средно
ПГ по машиностроене ПГ по машиностроене Шумен средно
ПГ по машиностроене ПГ по машиностроене Пловдив средно
ПГ по машиностроене "Никола Йонков Вапцаров" ПГ по машиностроене "Никола Йонков Вапцаров" Дебелец средно
ПГ по машиностроене "П. Р. Славейков" ПГ по машиностроене "П. Р. Славейков" Якоруда средно
ПГ по машиностроене и лека промишленост "Васил Левски" ПГ по машиностроене и лека промишленост "Васил Левски" Момчилград средно
ПГ по машиностроене и транспорт ПГ по машиностроене и транспорт Варна средно
ПГ по мениджмънт и хранителни технологии ПГ по мениджмънт и хранителни технологии Плевен средно
ПГ по механизация на земеделското стопанство ПГ по механизация на земеделското стопанство Септември средно
ПГ по механизация на селското стопанство "Марин Попов" ПГ по механизация на селското стопанство "Марин Попов" Севлиево средно
ПГ по механизация на селското стопанство "Никола Златарски" ПГ по механизация на селското стопанство "Никола Златарски" средно
ПГ по механизация на селското стопанство "Пейо К. Яворов" ПГ по механизация на селското стопанство "Пейо К. Яворов" Гоце Делчев средно
ПГ по механоелектротехника ПГ по механоелектротехника Ловеч средно
ПГ по механоелектротехника ПГ по механоелектротехника Троян средно
ПГ по механоелектротехника "Ген. Иван Бъчваров" ПГ по механоелектротехника "Ген. Иван Бъчваров" Севлиево средно
ПГ по механоелектротехника "Стойчо и Кица Марчеви" ПГ по механоелектротехника "Стойчо и Кица Марчеви" Хасково средно
ПГ по механоелектротехника "Христо Смирненски" ПГ по механоелектротехника "Христо Смирненски" Кнежа средно
ПГ по механоелектротехника "Юрий Гагарин" ПГ по механоелектротехника "Юрий Гагарин" Петрич средно
ПГ по механотехника ПГ по механотехника Русе средно
ПГ по механотехника "Професор Цветан Лазаров" ПГ по механотехника "Професор Цветан Лазаров" Пловдив средно
ПГ по механотехника и електротехника "Михаил Василиевич Ломоносов" ПГ по механотехника и електротехника "Михаил Василиевич Ломоносов" Добрич средно
ПГ по механотехника и транспорт "Н. Й. Вапцаров" ПГ по механотехника и транспорт "Н. Й. Вапцаров" Стара Загора средно
ПГ по механотехника, електроника, телекомуникации и транспорт "Христо Ботев" ПГ по механотехника, електроника, телекомуникации и транспорт "Христо Ботев" Шумен средно
ПГ по моден дизайн ПГ по моден дизайн Велико Търново средно
ПГ по облекло ПГ по облекло Пазарджик средно
ПГ по облекло "Ана Май" ПГ по облекло "Ана Май" Пловдив средно
ПГ по облекло "Елисавета Багряна" ПГ по облекло "Елисавета Багряна" Бяла Слатина средно
ПГ по облекло "Иванка Ботева" ПГ по облекло "Иванка Ботева" Калофер средно
ПГ по облекло "Недка Иван Лазарова" ПГ по облекло "Недка Иван Лазарова" Русе средно
ПГ по облекло "Станка Николица Спасо-Еленина" ПГ по облекло "Станка Николица Спасо-Еленина" Разград средно
ПГ по облекло и дизайн "Евридика" ПГ по облекло и дизайн "Евридика" Кърджали средно
ПГ по облекло и стопанско управление ПГ по облекло и стопанско управление Дупница средно
ПГ по облекло и туризъм "Свети Иван Рилски" ПГ по облекло и туризъм "Свети Иван Рилски" Перник средно
ПГ по облекло и хранене "Михалаки Георгиев" ПГ по облекло и хранене "Михалаки Георгиев" Видин средно
ПГ по облекло и хранене "Райна Княгиня" ПГ по облекло и хранене "Райна Княгиня" Стара Загора средно
ПГ по облекло, хранене и химични технологии "Проф. д-р Асен Златаров" ПГ по облекло, хранене и химични технологии "Проф. д-р Асен Златаров" Шумен средно
ПГ по подемна, строителна и транспортна техника ПГ по подемна, строителна и транспортна техника Пловдив средно
ПГ по подемна, строителна и транспортна техника "Георги С. Раковски" ПГ по подемна, строителна и транспортна техника "Георги С. Раковски" Плевен средно
ПГ по производствени технологии ПГ по производствени технологии Лом средно
ПГ по промишлени технологии ПГ по промишлени технологии Пазарджик средно
ПГ по промишлени технологии "Атанас Цонев Буров" ПГ по промишлени технологии "Атанас Цонев Буров" Русе средно
ПГ по ресторантьорство и хотелиерство ПГ по ресторантьорство и хотелиерство Павел баня средно
ПГ по ресторантьорство, търговия и обслужване ПГ по ресторантьорство, търговия и обслужване Плевен средно
ПГ по речно корабостроене и корабоплаване ПГ по речно корабостроене и корабоплаване Русе средно
ПГ по сградостроителство "Кольо Фичето" ПГ по сградостроителство "Кольо Фичето" Варна средно
ПГ по сградостроителство "Кольо Фичето" ПГ по сградостроителство "Кольо Фичето" Велико Търново основно
ПГ по селско и горско стопанство ПГ по селско и горско стопанство Кърджали средно
ПГ по селско и горско стопанство и туризъм "Никола Йонков Вапцаров" ПГ по селско и горско стопанство и туризъм "Никола Йонков Вапцаров" Чепеларе средно
ПГ по селско стопанство ПГ по селско стопанство Куклен средно
ПГ по селско стопанство ПГ по селско стопанство Раковски средно
ПГ по селско стопанство ПГ по селско стопанство Хасково средно
ПГ по селско стопанство ПГ по селско стопанство Нови пазар средно
ПГ по селско стопанство ПГ по селско стопанство Велики преслав средно
ПГ по селско стопанство ПГ по селско стопанство Чирпан средно
ПГ по селско стопанство "Ангел Кънчев" ПГ по селско стопанство "Ангел Кънчев" Русе средно
ПГ по селско стопанство "Боруш" ПГ по селско стопанство "Боруш" средно
ПГ по селско стопанство "Васил Левски" ПГ по селско стопанство "Васил Левски" Първомай средно
ПГ по селско стопанство "Г. М. Димитров" ПГ по селско стопанство "Г. М. Димитров" Дунавци средно
ПГ по селско стопанство "Гео Милев" ПГ по селско стопанство "Гео Милев" Мъглиж средно
ПГ по селско стопанство "Д-р Едуард Хаскел" ПГ по селско стопанство "Д-р Едуард Хаскел" Пордим средно
ПГ по селско стопанство "Дунавска земя" ПГ по селско стопанство "Дунавска земя" Лом средно
ПГ по селско стопанство "Земя" ПГ по селско стопанство "Земя" Провадия средно
ПГ по селско стопанство "Иван Владимирович Мичурин" ПГ по селско стопанство "Иван Владимирович Мичурин" средно
ПГ по селско стопанство "К. А. Тимирязев" ПГ по селско стопанство "К. А. Тимирязев" Две могили средно
ПГ по селско стопанство "Марко Марков" ПГ по селско стопанство "Марко Марков" средно
ПГ по селско стопанство "Никола Й. Вапцаров" ПГ по селско стопанство "Никола Й. Вапцаров" средно
ПГ по селско стопанство "Никола Йонков Вапцаров" ПГ по селско стопанство "Никола Йонков Вапцаров" Левски средно
ПГ по селско стопанство "Никола Йонков Вапцаров" ПГ по селско стопанство "Никола Йонков Вапцаров" Брезник средно
ПГ по селско стопанство "Професор Иван Иванов" ПГ по селско стопанство "Професор Иван Иванов" Долни Дъбник средно
ПГ по селско стопанство "Свети Георги ПГ по селско стопанство "Свети Георги средно
ПГ по селско стопанство "Свети Климент Охридски" ПГ по селско стопанство "Свети Климент Охридски" Кюстендил средно
ПГ по селско стопанство "Сергей Румянцев" ПГ по селско стопанство "Сергей Румянцев" Луковит средно
ПГ по селско стопанство "Хан Аспарух" ПГ по селско стопанство "Хан Аспарух" Исперих средно
ПГ по селско стопанство "Христо Ботев ПГ по селско стопанство "Христо Ботев Козлодуй средно
ПГ по селско стопанство "Царица Йоанна" ПГ по селско стопанство "Царица Йоанна" Пазарджик средно
ПГ по селско стопанство и икономика "Христо Ботев" ПГ по селско стопанство и икономика "Христо Ботев" Свиленград средно
ПГ по селско стопанство и туризъм ПГ по селско стопанство и туризъм Бяла (Варна) средно
ПГ по селско стопанство и туризъм "Алеко Константинов" ПГ по селско стопанство и туризъм "Алеко Константинов" Банско средно
ПГ по селско стопанство и хранителни технологии ПГ по селско стопанство и хранителни технологии Шумен средно
ПГ по селско стопанство и хранително-вкусови технологии "Ангел Кънчев" ПГ по селско стопанство и хранително-вкусови технологии "Ангел Кънчев" Разград средно
ПГ по строителни технологии "Пеньо Пенев" ПГ по строителни технологии "Пеньо Пенев" Пловдив средно
ПГ по строителство ПГ по строителство Казанлък средно
ПГ по строителство "Никола Вапцаров" ПГ по строителство "Никола Вапцаров" Смолян средно
ПГ по строителство "Христо Смирненски" ПГ по строителство "Христо Смирненски" Кърджали средно
ПГ по строителство и архитектура ПГ по строителство и архитектура Враца средно
ПГ по строителство и архитектура ПГ по строителство и архитектура Брацигово средно
ПГ по строителство и архитектура ПГ по строителство и архитектура Пазарджик средно
ПГ по строителство и архитектура "П. Пенев" ПГ по строителство и архитектура "П. Пенев" Добрич средно
ПГ по строителство и дървообработване "Инж. Недьо Ранчев" ПГ по строителство и дървообработване "Инж. Недьо Ранчев" Стара Загора средно
ПГ по строителство, архитектура и геодезия ПГ по строителство, архитектура и геодезия Монтана средно
ПГ по строителство, архитектура и геодезия ПГ по строителство, архитектура и геодезия Пловдив средно
ПГ по строителство, архитектура и геодезия ПГ по строителство, архитектура и геодезия Шумен средно
ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Ангел Попов" ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Ангел Попов" Велико Търново средно
ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Васил Левски" ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Васил Левски" Благоевград средно
ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Васил Левски" ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Васил Левски" Варна средно
ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Лубор Байер" ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Лубор Байер" Стара Загора средно
ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Никола Фичев" ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Никола Фичев" Плевен средно
ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Пеньо Пенев" ПГ по строителство, архитектура и геодезия "Пеньо Пенев" Русе средно
ПГ по строителство, електротехника и услуги ПГ по строителство, електротехника и услуги Тетевен средно
ПГ по текстил и облекло ПГ по текстил и облекло Благоевград средно
ПГ по техника и облекло "Дочо Михайлов" ПГ по техника и облекло "Дочо Михайлов" Тервел средно
ПГ по техника и строителство "Арх.Йордан Миланов" ПГ по техника и строителство "Арх.Йордан Миланов" Перник средно
ПГ по техника и технологии "Христо Ботев" ПГ по техника и технологии "Христо Ботев" Смолян средно
ПГ по техника, лека промишленост и стопанско управление ПГ по техника, лека промишленост и стопанско управление Панагюрище средно
ПГ по транспорт ПГ по транспорт Бойчиновци средно
ПГ по транспорт ПГ по транспорт Виноградец средно
ПГ по транспорт ПГ по транспорт Русе средно
ПГ по транспорт ПГ по транспорт Дупница средно
ПГ по транспорт "Васил Друмев" ПГ по транспорт "Васил Друмев" средно
ПГ по транспорт "Гоце Делчев" ПГ по транспорт "Гоце Делчев" Пловдив средно
ПГ по транспорт "Коста Петров" ПГ по транспорт "Коста Петров" средно
ПГ по транспорт "Никола Йонков Вапцаров" ПГ по транспорт "Никола Йонков Вапцаров" Хасково средно
ПГ по транспорт "Проф. Цветан Лазаров" ПГ по транспорт "Проф. Цветан Лазаров" Плевен средно
ПГ по транспорт "Христо Смирненски" ПГ по транспорт "Христо Смирненски" Крумовград средно
ПГ по транспорт "Юрий Гагарин" ПГ по транспорт "Юрий Гагарин" Радомир средно
ПГ по транспорт - гр. Бургас ПГ по транспорт - гр. Бургас Бургас средно
ПГ по транспорт и лека промишленост ПГ по транспорт и лека промишленост Левски средно
ПГ по транспорт и лека промишленост ПГ по транспорт и лека промишленост Омуртаг средно
ПГ по транспорт и машиностроене ПГ по транспорт и машиностроене Севлиево средно
ПГ по транспорт и строителство "Христо Смирненски" ПГ по транспорт и строителство "Христо Смирненски" Разград средно
ПГ по транспорт и транспортен мениджмънт ПГ по транспорт и транспортен мениджмънт Казанлък средно
ПГ по транспорт, обслужване и лека промишленост ПГ по транспорт, обслужване и лека промишленост Добрич средно
ПГ по туризъм ПГ по туризъм Смолян средно
ПГ по туризъм "Алеко Константинов" ПГ по туризъм "Алеко Константинов" Плевен средно
ПГ по туризъм "Д-р Васил Берон" ПГ по туризъм "Д-р Васил Берон" Велико Търново основно
ПГ по туризъм "Иван Марангозов" ПГ по туризъм "Иван Марангозов" Априлци средно
ПГ по туризъм "П. К. Яворов" ПГ по туризъм "П. К. Яворов" Добрич средно
ПГ по туризъм "Пенчо Семов" ПГ по туризъм "Пенчо Семов" Габрово средно
ПГ по туризъм "Проф. Д-р Асен Златаров" ПГ по туризъм "Проф. Д-р Асен Златаров" Бургас средно
ПГ по туризъм "Проф. Д-р Асен Златаров" ПГ по туризъм "Проф. Д-р Асен Златаров" Варна средно
ПГ по туризъм "Проф. д-р Асен Златаров" ПГ по туризъм "Проф. д-р Асен Златаров" Кърджали средно
ПГ по туризъм "Проф. д-р Асен Златаров" ПГ по туризъм "Проф. д-р Асен Златаров" Пловдив средно
ПГ по туризъм и администрация "Алеко Константинов" ПГ по туризъм и администрация "Алеко Константинов" Сапарева баня средно
ПГ по туризъм и хранително-вкусова промишленост "Св. Св. Кирил и Методий" ПГ по туризъм и хранително-вкусова промишленост "Св. Св. Кирил и Методий" Момчилград средно
ПГ по търговия и ресторантьорство ПГ по търговия и ресторантьорство Враца средно
ПГ по химични и хранителни технологии ПГ по химични и хранителни технологии Пазарджик средно
ПГ по химични и хранителни технологии "Проф. д-р Асен Златаров" ПГ по химични и хранителни технологии "Проф. д-р Асен Златаров" Димитровград средно
ПГ по химични технологии "Васил Левски" ПГ по химични технологии "Васил Левски" Мизия средно
ПГ по химични технологии и биотехнологии "Мария Кюри" ПГ по химични технологии и биотехнологии "Мария Кюри" Разград средно
ПГ по химични технологии и биотехнологии "Проф.  Димитър Баларев" ПГ по химични технологии и биотехнологии "Проф. Димитър Баларев" Русе средно
ПГ по химични технологии и дизайн " Проф. д-р Асен Златаров" ПГ по химични технологии и дизайн " Проф. д-р Асен Златаров" Нови пазар средно
ПГ по хотелиерство ресторантьорство и туризъм "Цар Симеон Велики" ПГ по хотелиерство ресторантьорство и туризъм "Цар Симеон Велики" Провадия средно
ПГ по хранителни технологии "Проф.д-р Асен Златаров" ПГ по хранителни технологии "Проф.д-р Асен Златаров" средно
ПГ по хранителни технологии "Юрий Гагарин" ПГ по хранителни технологии "Юрий Гагарин" Червен бряг средно
ПГ по хранителни технологии и техника ПГ по хранителни технологии и техника Пловдив средно
ПГ по хранително - вкусови и химични технологии ПГ по хранително - вкусови и химични технологии Дупница средно
ПГ по хранително- вкусови технологии "Атанас Ченгелев" ПГ по хранително- вкусови технологии "Атанас Ченгелев" Пещера средно
ПГ по хранително- вкусови технологии "Св. Димитрий Солунски" ПГ по хранително- вкусови технологии "Св. Димитрий Солунски" Асеновград средно
ПГ по хранително-вкусови технологии "Луи Пастьор" ПГ по хранително-вкусови технологии "Луи Пастьор" Плевен средно
ПГ по ядрена енергетика "Игор Курчатов" ПГ по ядрена енергетика "Игор Курчатов" Козлодуй средно
ПГ по ядрена енергетика "Мария Склодовска - Кюри" ПГ по ядрена енергетика "Мария Склодовска - Кюри" Белене средно
ПГ селско стопанство "Марко Ангелов" ПГ селско стопанство "Марко Ангелов" основно
ПГАВТ " А. С. Попов " ПГАВТ " А. С. Попов " София - град средно
ПГЕА "Киров" ПГЕА "Киров" София - град средно
ПГЕЕ "Константин Фотинов" ПГЕЕ "Константин Фотинов" Бургас средно
ПГЕЕ "Мария Склодовска-Кюри" ПГЕЕ "Мария Склодовска-Кюри" Сливен средно
ПГЕЕ "Никола Й. Вапцаров" ПГЕЕ "Никола Й. Вапцаров" Благоевград средно
ПГЗ "Христо Ботев" ПГЗ "Христо Ботев" Ямбол средно
ПГИ "Георги Стойков Раковски" ПГИ "Георги Стойков Раковски" Ямбол средно
ПГИ "Професор д-р Димитър Табаков" ПГИ "Професор д-р Димитър Табаков" Сливен средно
ПГИИ "Джон Атанасов" ПГИИ "Джон Атанасов" Търговище средно
ПГИИРЕ "Михай Еминеску" - гр. София ПГИИРЕ "Михай Еминеску" - гр. София София - град средно
ПГИЧЕ "Митрополит Андрей" ПГИЧЕ "Митрополит Андрей" Търговище средно
ПГЛПЕХТ ПГЛПЕХТ Ямбол средно
ПГМ ПГМ Сливен средно
ПГМЕЕ - Бургас ПГМЕЕ - Бургас Бургас средно
ПГМКР "Св. Никола" ПГМКР "Св. Никола" Бургас средно
ПГМТ "Владимир Комаров" ПГМТ "Владимир Комаров" Силистра средно
ПГООТ ПГООТ Дулово средно
ПГПТ  "Евлогий Георгиев" ПГПТ "Евлогий Георгиев" Силистра средно
ПГС "ПЕНЬО ПЕНЕВ" ПГС "ПЕНЬО ПЕНЕВ" Силистра средно
ПГСГ "Кольо Фичето" ПГСГ "Кольо Фичето" Ямбол средно
ПГСИ " П.Пенев " ПГСИ " П.Пенев " Бургас средно
ПГСС ПГСС Нова загора средно
ПГСС ПГСС Попово средно
ПГСС "ЗЛАТНА НИВА" ПГСС "ЗЛАТНА НИВА" Айтос средно
ПГССЛП - гр. Карнобат ПГССЛП - гр. Карнобат Карнобат средно
ПГТ "Алеко Константинов" Банкя ПГТ "Алеко Константинов" Банкя София - град средно
ПГТЛП ПГТЛП Попово средно
ПГТО "Добри Желязков" ПГТО "Добри Желязков" Сливен средно
ПГТТ ПГТТ Нова загора средно
ПГТХВТ "Алеко Константинов" ПГТХВТ "Алеко Константинов" Търговище средно
ПГФК "Княгиня Евдокия" - София ПГФК "Княгиня Евдокия" - София София - град средно
ПГХВТ "Проф.д-р Георги Павлов " ПГХВТ "Проф.д-р Георги Павлов " София - град средно
ПГХТ "Академик Неделчо Неделчев" ПГХТ "Академик Неделчо Неделчев" Сливен средно
ПГХТ "акад. Н.Д.Зелински" ПГХТ "акад. Н.Д.Зелински" Бургас средно
ПГХТТ ПГХТТ Ямбол средно
ПЗГ "ДОБРУДЖА" ПЗГ "ДОБРУДЖА" Силистра средно
ПМГ  "Васил Левски" ПМГ "Васил Левски" Смолян средно
ПМГ  "Св.Климент Охридски" ПМГ "Св.Климент Охридски" Силистра средно
ПМГ "Акад. Сергей Корольов" ПМГ "Акад. Сергей Корольов" Благоевград средно
ПМГ "Академик Никола Обрешков" ПМГ "Академик Никола Обрешков" Бургас средно
ПМГ "Добри П. Чинтулов" ПМГ "Добри П. Чинтулов" Сливен средно
ПМГ "Проф. Емануил Иванов" ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил средно
ПМГ "Свети Климент Охридски" ПМГ "Свети Климент Охридски" Монтана средно
ПМГ "Христо Смирненски" ПМГ "Христо Смирненски" Перник средно
ПМГ "Яне Сандански" ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев средно
ПТГ  - Бургас ПТГ - Бургас Бургас средно
ПТГ "Иван Райнов" ПТГ "Иван Райнов" Ямбол средно
ПТГ "Цар Симеон Велики" ПТГ "Цар Симеон Велики" Търговище средно
ПУ "Васил Левски" ПУ "Васил Левски" Гоце Делчев средно
ПУ "Д-р Власаки Шуманов" ПУ "Д-р Власаки Шуманов" Сливен средно
ПУ "Д-р Петър Берон" ПУ "Д-р Петър Берон" Видин основно
ПУ "Отец Паисий" ПУ "Отец Паисий" Бургас средно
ПУ "Райна Княгиня" ПУ "Райна Княгиня" Роман средно
ПУ "Свети Паисий Хилендарски" ПУ "Свети Паисий Хилендарски" Благоевград средно
ПУ "Христо Ботев" ПУ "Христо Ботев" Берковица средно
ПУ по МСС "Никола Йонков Вапцаров"   	ПУ по МСС "Никола Йонков Вапцаров" средно
ПУИ "Акад. Тодор Самодумов" ПУИ "Акад. Тодор Самодумов" Нова загора средно
ПУИ "Д-р Петър Берон" ПУИ "Д-р Петър Берон" Търговище средно
ПУИ "Никола Йонков Вапцаров" ПУИ "Никола Йонков Вапцаров" Елхово средно
ПУСС ПУСС средно
Пловдивска духовна семинария "Св. Св. Кирил и Методий" Пловдивска духовна семинария "Св. Св. Кирил и Методий" Пловдив средно
Пловдивски университет „Паисий Хилендарски” Пловдивски университет „Паисий Хилендарски” Пловдив висше
Помощно училище  "Петко Рачев Славейков" Помощно училище "Петко Рачев Славейков" Плевен средно
Помощно училище " Николай Палаузов" Помощно училище " Николай Палаузов" Габрово средно
Помощно училище "Асен Киселинчев" Помощно училище "Асен Киселинчев" Долни Дъбник средно
Помощно училище "Братя Миладинови" Помощно училище "Братя Миладинови" Варна основно
Помощно училище "Васил Друмев" Помощно училище "Васил Друмев" Шумен средно
Помощно училище "Д-р Петър Берон" Помощно училище "Д-р Петър Берон" Лом средно
Помощно училище "Д-р Петър Берон" Помощно училище "Д-р Петър Берон" Ракитово средно
Помощно училище "Д-р Петър Берон" Помощно училище "Д-р Петър Берон" Русе средно
Помощно училище "Д-р Петър Берон" Помощно училище "Д-р Петър Берон" Добрич средно
Помощно училище "Драган Манчов" Помощно училище "Драган Манчов" Велинград средно
Помощно училище "Иван Вазов" Помощно училище "Иван Вазов" основно
Помощно училище "Любен Каравелов" Помощно училище "Любен Каравелов" Стара Загора средно
Помощно училище "Минко Неволин" Помощно училище "Минко Неволин" Карнобат основно
Помощно училище "Св. Св. Кирил и Методий" Помощно училище "Св. Св. Кирил и Методий" Провадия средно
Помощно училище "Св. Теодосий Търновски" Помощно училище "Св. Теодосий Търновски" Велико Търново основно
Помощно училище "Свети Архангел Михаил" Помощно училище "Свети Архангел Михаил" Асеновград средно
Помощно училище "Станата" Помощно училище "Станата" Нови пазар средно
Помощно училище - интернат  "Д-р Петър Берон" Помощно училище - интернат "Д-р Петър Берон" Кубрат средно
Помощно училище - интернат "Д-р Петър Берон" Помощно училище - интернат "Д-р Петър Берон" Хасково средно
Помощно училище - интернат "Д-р Петър Берон" Помощно училище - интернат "Д-р Петър Берон" Мъглиж средно
Помощно училище - интернат "Д-р Петър Берон" Помощно училище - интернат "Д-р Петър Берон" Кърджали средно
Помощно училище - интернат "Любен Каравелов" Помощно училище - интернат "Любен Каравелов" Каварна средно
Помощно училище - интернат "Петко Рачов Славейков" Помощно училище - интернат "Петко Рачов Славейков" Харманли средно
Помощно училище - интернат "Стефан Василев" Помощно училище - интернат "Стефан Василев" Свиленград средно
Помощно училище - интернат "Христо Ботев" Помощно училище - интернат "Христо Ботев" Разград средно
Помощно училище - полуинтернат "Св. св. Кирил и Методий" Помощно училище - полуинтернат "Св. св. Кирил и Методий" Борово средно
Помощно училище интернат " Никола Вапцаров" Помощно училище интернат " Никола Вапцаров" Кочериново средно
Помощно училище интернат "Академик Тодор Самодумов" Помощно училище интернат "Академик Тодор Самодумов" Балчик средно
Помощно училище интернат "Иван Вазов" Помощно училище интернат "Иван Вазов" Пазарджик средно
Помощно училище интернат "Любен Каравелов" Помощно училище интернат "Любен Каравелов" Перник средно
Помощно училище-интернат Помощно училище-интернат Разлог средно
Природо математическа гимназия "Академик Иван Ценов" Природо математическа гимназия "Академик Иван Ценов" Враца средно
Природо-математическа гимназия Природо-математическа гимназия Ловеч средно
Природо-математическа гимназия "Академик Боян Петканчин" Природо-математическа гимназия "Академик Боян Петканчин" Хасково средно
Природо-математическа гимназия "Васил Друмев" Природо-математическа гимназия "Васил Друмев" Велико Търново основно
Природо-математическа гимназия "Гео Милев" Природо-математическа гимназия "Гео Милев" Стара Загора средно
Природо-математическа гимназия "Иван Вазов" Природо-математическа гимназия "Иван Вазов" Димитровград средно
Природо-математическа гимназия "Нанчо Попович" Природо-математическа гимназия "Нанчо Попович" Шумен средно
Природо-математическа гимназия "Никола Обрешков" Природо-математическа гимназия "Никола Обрешков" Казанлък средно
Природоматематическа гимназия "Акад. Никола Обрешков" Природоматематическа гимназия "Акад. Никола Обрешков" Разград средно
Природоматематическа гимназия "Академик Иван Гюзелев" Природоматематическа гимназия "Академик Иван Гюзелев" Габрово средно
Природоматематическа гимназия "Екзарх Антим I" Природоматематическа гимназия "Екзарх Антим I" Видин основно
Природоматематическа гимназия "Иван Вазов" Природоматематическа гимназия "Иван Вазов" Добрич средно
Прогимназия "Акад. Даки Йорданов" Прогимназия "Акад. Даки Йорданов" Омуртаг основно
Прогимназия "Асен Златаров" Прогимназия "Асен Златаров" Пазарджик основно
Прогимназия "Кирил и Методий" Прогимназия "Кирил и Методий" Пазарджик основно
Прогимназия "Отец Паисий" Прогимназия "Отец Паисий" Брезово основно
Прогимназия "Св. Климент Охридски" Прогимназия "Св. Климент Охридски" Бяла Слатина основно
Прогимназия "Св. св. Кирил и Методий" Прогимназия "Св. св. Кирил и Методий" Криводол основно
Прогимназия "Свети Свети Кирил и Методий" Прогимназия "Свети Свети Кирил и Методий" Враца основно
Прогимназия "Цветан Спасов" Прогимназия "Цветан Спасов" Плевен основно
Професионален колеж по икономика и счетоводство Професионален колеж по икономика и счетоводство Велико Търново средно
Професионален колеж по охрана и сигурност Професионален колеж по охрана и сигурност София - град средно
Професионална Гимназия по Строителство и Енергетика Професионална Гимназия по Строителство и Енергетика София - град средно
Професионална агротехническа гимназия "Никола Йонков Вапцаров" Професионална агротехническа гимназия "Никола Йонков Вапцаров" Бяла Слатина средно
Професионална гимназия Професионална гимназия Кубрат средно
Професионална гимназия Професионална гимназия Бяла средно
Професионална гимназия Професионална гимназия Димитровград средно
Професионална гимназия Професионална гимназия средно
Професионална гимназия Професионална гимназия средно
Професионална гимназия Професионална гимназия Бобов дол средно
Професионална гимназия  по туризъм и хранителни технологии "Никола Стойчев" Професионална гимназия по туризъм и хранителни технологии "Никола Стойчев" Разлог средно
Професионална гимназия "Атанас Дамянов" Професионална гимназия "Атанас Дамянов" Николаево средно
Професионална гимназия "Атанас Дамянов" Професионална гимназия "Атанас Дамянов" Николаево средно
Професионална гимназия "Иван Хаджиенов" Професионална гимназия "Иван Хаджиенов" Казанлък средно
Професионална гимназия "Св. Иван Рилски" Професионална гимназия "Св. Иван Рилски" Раднево средно
Професионална гимназия "Свети Димитър Солунски" Професионална гимназия "Свети Димитър Солунски" средно
Професионална гимназия по битова и електротранспортна техника Професионална гимназия по битова и електротранспортна техника София - град средно
Професионална гимназия по вътрешна архитектура и дървообработване Професионална гимназия по вътрешна архитектура и дървообработване София - град средно
Професионална гимназия по екология и биотехнологии "Проф. д-р Асен Златаров" Професионална гимназия по екология и биотехнологии "Проф. д-р Асен Златаров" София - град средно
Професионална гимназия по железопътен транспорт " Никола Корчев" Професионална гимназия по железопътен транспорт " Никола Корчев" София - град средно
Професионална гимназия по механизация на селското стопанство Професионална гимназия по механизация на селското стопанство Разлог средно
Професионална гимназия по механизация на селското стопанство и електроника "Никола Йонков Вапцаров" Професионална гимназия по механизация на селското стопанство и електроника "Никола Йонков Вапцаров" Средец средно
Професионална гимназия по механоелектротехника Професионална гимназия по механоелектротехника Пазарджик средно
Професионална гимназия по механоелектротехника "Н.Й.Вапцаров" Професионална гимназия по механоелектротехника "Н.Й.Вапцаров" София - град средно
Професионална гимназия по облекло "Княгиня Мария Луиза" Професионална гимназия по облекло "Княгиня Мария Луиза" София - град средно
Професионална гимназия по селско стопанство "Бузема" Професионална гимназия по селско стопанство "Бузема" София - град средно
Професионална гимназия по строителство Професионална гимназия по строителство Габрово средно
Професионална гимназия по текстил и моден дизайн Професионална гимназия по текстил и моден дизайн София - град средно
Професионална гимназия по текстилни и кожени изделия - ПГТКИ Професионална гимназия по текстилни и кожени изделия - ПГТКИ София - град средно
Професионална гимназия по телекомуникации Професионална гимназия по телекомуникации София - град средно
Професионална гимназия по топлинна и хладилна техника "Карл фон Линде" Професионална гимназия по топлинна и хладилна техника "Карл фон Линде" София - град средно
Професионална гимназия по транспорт Професионална гимназия по транспорт Разлог средно
Професионална гимназия по транспорт Професионална гимназия по транспорт София - град
Професионална гимназия по транспорт "Макгахан" Професионална гимназия по транспорт "Макгахан" София - град средно
Професионална гимназия по транспорт и енергетика "Хенри Форд" Професионална гимназия по транспорт и енергетика "Хенри Форд" София - град средно
Професионална гимназия по туризъм "Алеко Константинов" Професионална гимназия по туризъм "Алеко Константинов" Поморие средно
Професионална гимназия по туризъм "Иван Вазов" Професионална гимназия по туризъм "Иван Вазов" Несебър средно
Професионална гимназия по химични и микробиологични технологии Професор Пенчо Райков Професионална гимназия по химични и микробиологични технологии Професор Пенчо Райков София - град средно
Професионална гимназия по химични и хранително-вкусови технологии "Дм. Ив. Менделеев" Професионална гимназия по химични и хранително-вкусови технологии "Дм. Ив. Менделеев" Варна средно
Професионална гимнация по металургия "Бардин" Професионална гимнация по металургия "Бардин" София - град средно
Професионална земеделска гимназия "Климент Аркадиевич Тимирязев" Професионална земеделска гимназия "Климент Аркадиевич Тимирязев" Каварна средно
Професионална лесотехническа гимназия "Никола Й. Вапцаров" Професионална лесотехническа гимназия "Никола Й. Вапцаров" Банско средно
Професионална техническа гимназия Професионална техническа гимназия Сандански средно
Професионална техническа гимназия Професионална техническа гимназия Велики преслав средно
Професионална техническа гимназия Професионална техническа гимназия Варна средно
Професионална техническа гимназия "Васил Левски" Професионална техническа гимназия "Васил Левски" средно
Професионална техническа гимназия "Васил Левски" Професионална техническа гимназия "Васил Левски" Видин основно
Професионална техническа гимназия "Д-р Никола Василиади" Професионална техническа гимназия "Д-р Никола Василиади" Габрово
Професионална техническа гимназия "Д-р Никола Василиади" Професионална техническа гимназия "Д-р Никола Василиади" Габрово средно
Професионална техническа гимназия "Джон Атанасов" Професионална техническа гимназия "Джон Атанасов" Кюстендил средно
Професионална техническа гимназия "Димитьр Крусев" Професионална техническа гимназия "Димитьр Крусев" Дряново средно
Професионална техническа гимназия "Ичко Бойчев" Професионална техническа гимназия "Ичко Бойчев" Благоевград средно
Професионална техническа гимназия "Никола Йонков Вапцаров" Професионална техническа гимназия "Никола Йонков Вапцаров" Враца средно
Професионална техническа гимназия "Шандор Петьофи" Професионална техническа гимназия "Шандор Петьофи" Разград средно
Професионална техническа гимназия "Юрий Гагарин" Професионална техническа г